King Oscar Filety z makreli w wodzie z solą morską

King Oscar
King Oscar Filety z makreli w  wodzie z solą morskąKing Oscar Filety z makreli w  wodzie z solą morską
masa netto

masa netto

160 g

pojemność

cena za kilogram

46,31 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901489082226

5901489082226

Cena: 7,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.41 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Filety z makreli w wodzie z solą morską firmy King Oscar?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników King Oscar:

Ryba-filety z makreli, woda, sól morska 1%


inne produkty w kategorii konserwy rybne

Produkt Filety z makreli w wodzie z solą morską firmy King Oscar znajduje się w kategorii konserwy rybne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konserwy rybne:

Rio Mare tuńczyk w kawałkach Rio Mare tuńczyk w kawałkach
w oliwie 160 g
98,19zł/kg

Cena: 15,71 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2030-12-31
Rio Mare tuńczyk w kawałkach Rio Mare tuńczyk w kawałkach
w sosie własnym 160 g
93,69zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-31
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
Meksykańska 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-07
Rio Mare Insalatissime Sałatka Rio Mare Insalatissime Sałatka
Tuńczyk i kukurydza 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-02-12
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
Tuńczyk i kuskus 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-17
Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem
perłowym i suszonymi pomidorami 160 g
74,94zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2029-04-30
King Oscar Filety śledziowe w sosie King Oscar Filety śledziowe w sosie
pomidorowym 160 g
39,94zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2029-07-30

inne produkty marki King Oscar

Czy znasz już markę King Oscar? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki King Oscar od 20 maja 2008.

B&K Szprot w oleju caro B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Sałatka gotowa King Oscar Sałatka gotowa
do spożycia w stylu indyjskim 220 g
45,41zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-11-30
B&K Szprot w sosie pomidorowym B&K Szprot w sosie pomidorowym
170 g
29,35zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Filety z makreli w sosie King Oscar Filety z makreli w sosie
pomidorowym chili 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2029-06-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z curry 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z papryką 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2029-05-30
King Oscar Filety śledziowe w oleju King Oscar Filety śledziowe w oleju
160 g
40,88zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-04-30
King Oscar Filety z makreli w oleju King Oscar Filety z makreli w oleju
160 g
50,75zł/kg

Cena: 8,12 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5