King Oscar Filety śledziowe w sosie pomidorowym z chili

King Oscar
King Oscar Filety śledziowe w sosie pomidorowym z chiliKing Oscar Filety śledziowe w sosie pomidorowym z chili
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

39,94 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901489082219

5901489082219

Cena: 6,39 zł

6.39 PLN 2028-11-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Filety śledziowe w sosie pomidorowym z chili firmy King Oscar.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Filety śledziowe w sosie pomidorowym z chili marki King Oscar:

Ryba-filety śledziowee, sos pomidorowy z chili (35%), woda, koncentrat pomidorowy, ocet spirytusowy, cukier, olej roślinny, sól, cebula suszona, substancje zagęszczające: guma guar, mączka chleba świętojańskiego, chili mielone (0,8%), aromaty papryki, ziele angielskie.


inne produkty w kategorii konserwy rybne

King Oscar Filety śledziowe w sosie pomidorowym z chili w sklepie dodomku.pl należy do kategorii konserwy rybne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 154 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Rio Mare tuńczyk w kawałkach Rio Mare tuńczyk w kawałkach
w oliwie 160 g
98,19zł/kg

Cena: 15,71 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2030-12-31
Rio Mare tuńczyk w kawałkach Rio Mare tuńczyk w kawałkach
w sosie własnym 160 g
93,69zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-31
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
Meksykańska 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-07
Rio Mare Insalatissime Sałatka Rio Mare Insalatissime Sałatka
Tuńczyk i kukurydza 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-02-12
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
Tuńczyk i kuskus 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-17
Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem
perłowym i suszonymi pomidorami 160 g
74,94zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2029-04-30
King Oscar Filety śledziowe w sosie King Oscar Filety śledziowe w sosie
pomidorowym 160 g
39,94zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2029-07-30

inne produkty marki King Oscar

Może zainteresują Cię również inne towary firmy King Oscar? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

B&K Szprot w oleju caro B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Sałatka gotowa King Oscar Sałatka gotowa
do spożycia w stylu indyjskim 220 g
45,41zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-11-30
B&K Szprot w sosie pomidorowym B&K Szprot w sosie pomidorowym
170 g
29,35zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Filety z makreli w sosie King Oscar Filety z makreli w sosie
pomidorowym chili 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2029-06-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z curry 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z papryką 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2029-05-30
King Oscar Filety śledziowe w oleju King Oscar Filety śledziowe w oleju
160 g
40,88zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-04-30
King Oscar Filety z makreli w oleju King Oscar Filety z makreli w oleju
160 g
50,75zł/kg

Cena: 8,12 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5