Karmi Classic piwo bezalkoholowe

woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 150 kJ/36 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 8,4 g |
| w tym cukry | 7,0 g |
| białko | <0,3 g |
| sól | 0 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
piwo bezalkoholowe* 50% (woda mineralna, słód jęczmienny*, chmiel*, kwas węglowy z naturalnej fermentacji), lemoniada* 50% (woda mineralna, cukier*, sok cytrynowy z koncentrat(...)
Cena: 10,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Neumarkter_Lammsbrau_Piwo_bezalkoholowe_radler_BIO/39636.html2026-09-30
woda gazowana, cukier trzcinowy*, sok imbirowy* (4 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 9,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Ginger_People_Piwo_imbirowe_bezalkoholowe_bezglutenowe_BIO/102282.htmlwoda, słód jęczmienny ekologiczny, błonnik ekologiczny (3 %), aminokwasy (0,3 %), ekologiczny ekstrakt z owoców guarany (0,01 %), napar z owoców ekologicznej morwy białej (0,0(...)
Cena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Iguana_Piwo_bezalkoholowe_metabolizm_BIO/114745.html2026-08-05






Koszyk z zakupami