Johnson's Strength Drops Szampon

Johnsons Baby Specjalnie stworzona formuła - łagodniejsza dla włosów twojego dziecka w porównaniu z regularnymi produktami dla dorosłych. Hipoalergiczny*, testowany przez pediatrów Nasz dwuetapowy rytuał pielęgnacji: szampon + odżywka w sprayu *formuła minimalizująca ryzyko wystąpienia alergii.
Johnson's Strength Drops SzamponJohnson's Strength Drops Szampon
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

32,84 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3574661428123

3574661428123

Cena: 16,42 zł

Produkt chwilowo niedostępny
16.42 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Strength Drops Szampon firmy Johnsons Baby?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Strength Drops Szampon marki Johnsons Baby:

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Glycerin, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Coconut Acid, Polyquaternium-10, Glycol Distearate, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-80 Sorbitan Laurate, Sodium Cocoyl Isethionate, Propylene Glycol, PEG-150 Distearate, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, Lactic acid, BHT, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Pogrubiony tekst = Składniki pochodzenia naturalnego

Producent marki Johnsons Baby opisuje Strength Drops Szampon tak:

Specjalnie stworzona formuła - łagodniejsza dla włosów twojego dziecka w porównaniu z regularnymi produktami dla dorosłych. Hipoalergiczny*, testowany przez pediatrów Nasz dwuetapowy rytuał pielęgnacji: szampon + odżywka w sprayu *formuła minimalizująca ryzyko wystąpienia alergii.
Cechy:z witaminą E, wzmacnia włosy, zmniejszając ich łamliwość
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego.
Marka:Johnson's
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kosmetyki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Johnson's Strength Drops Szampon do kategorii kosmetyki.

Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Hipp Babysanft Sensitive Foczka Hipp Babysanft Sensitive Foczka
żel do mycia ciała i włosów od urodzenia 200 ml
89,50zł/l

Cena: 17,90 zł

PLN
1
5
Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi
rączek i ciała 250 ml
55,96zł/l

Cena: 13,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja Ziajka Magiczny płyn do Ziaja Ziajka Magiczny płyn do
kąpieli dla dzieci hokus pokus kolorowa kąpiel po 12. miesiącu 400 ml
41,28zł/l

Cena: 16,51 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-01-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5