Jajo Figurka z mlecznej czekolady

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 2419 kJ/ 581 kcal |
| tłuszcz w tym | 39 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| węglowodany w tym | 50 g |
| cukrów | 45 g |
| błonnik | 3 g |
| białko | 6 g |
| sól | 0,2 g |
| Mleko : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
czekolada* 65% (nieprażone ziarna kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanillia Bourbon*), jagody inkaskie* 35% (*certyfikowany składnik ekologiczny)(...)
Cena: 17,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Jagody_inkaskie_w_surowej_czekoladzie_BIO/37821.htmlczekolada* 65 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), morwa biała* 35 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kak(...)
Cena: 16,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Morwa_turecka_w_surowej_czekoladzie_BIO/37829.htmlmiazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgatory - lecytyny (z soi) i E 476, aromat, Masa kakaowa minimum 60%
Cena: 5,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Goplana_Czekolada_gorzka/18275.html2028-02-28
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlcukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakaowa minimum: 50 %
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Gorzka/23032.htmlcukier, tłuszcz palmowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, jogurt z mleka odtłuszczonego w proszku (8,7 %), miazga kakaowa, dekstroza, laktoza (z mleka), truskawki (0,9 (...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Jogurtowotruskawkowa/23033.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku, orzechy laskowe (10 %), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt wanilii, Cz(...)
Cena: 7,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Orzechowa/23046_2419489_752.html






Koszyk z zakupami