Kupiec Kasza Manna Błyskawiczna

Czy warto kupić produkt Kasza manna błyskawiczna marki Kupiec?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kasza manna błyskawiczna marki Kupiec:
kasza manna (z pszenicy) 100%
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1474 kJ |
| Wartość energetyczna | 348 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 74 g |
| w tym cukry | 0,1 g |
| Błonnik | 2,5 g |
| Białko | 8,7 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| Opakowanie 400 g zawiera 16 porcji |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Kupiec opisuje Kasza manna błyskawiczna tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Kasza manna błyskawiczna marki Kupiec? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
- Katarzyna , 2015-12-18 14:17:25Bez problemu
inne produkty w kategorii kasza
Kupiec Kasza Manna Błyskawiczna w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kasza. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 73 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_manna/26410.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_blyskawiczna_o_smaku_waniliowym/45517.htmlCena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Kasza_jeczmienna_wiejska_4x100g/26100.htmlCena: 6,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_4x100g/26423.htmlCena: 6,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_jaglana/27111.htmlFirma Kupiec prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 35 produktów marki Kupiec.
Cena: 4,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_cukier_puder/18601.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_platki_owsiane_gorskie/20562.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_blyskawiczne/20563.htmlCena: 8,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_bialy/26017.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 7,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_kuskus/27705.html






Koszyk z zakupami