Inka Owsiane Waniliowe Napój owsiany z wanilią

Inka Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Odpowiedni dla wegan
Inka Owsiane Waniliowe Napój owsiany z waniliąInka Owsiane Waniliowe Napój owsiany z wanilią
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-26

pojemność

cena za litr

12,28 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154041251

5901154041251

Cena: 6,14 zł

Kup 10 szt. po 5.17 zł/szt
6.14 PLN 2027-08-26 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Napój owsiany waniliowy z wapniem i witaminami, UHT marki Inka?

Jak powstał produkt Napój owsiany waniliowy z wapniem i witaminami, UHT firmy Inka - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

woda, owies 10 %, olej słonecznikowy, wapń, stabilizator (guma gellan), ekstrakt z wanilii 0,01 %, naturalny aromat waniliowy, sól morska, witamina B12, witamina D
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna169 kJ / 40 kcal
Tłuszcz1,1 g
w tym kwasy nasycone0,1 g
Węglowodany6,7 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,5 g
Białko0,6 g
Sól0,10 g
Wapń120 mg
Witamina D0,75 µg
Witamina B120,38 µg
** DRWS - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).
Opakowanie zawiera 5 sugerowanych porcji.

Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać

Producent marki Inka opisuje Napój owsiany waniliowy z wapniem i witaminami, UHT tak:

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Odpowiedni dla wegan
Cechy:bez dodatku cukru, owsiane, waniliowe, źródło wapnia i witamin*, *Źródło wapnia Ca i witamin B12, D
Marka:Inka
O marce:Doskonała roślinna alternatywa mleka pełna pysznego waniliowego smaku. Dla tych, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry oraz wapń i witaminy.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Napój owsiany waniliowy z wapniem i witaminami, UHT.
Pozostałe informacje:Tetra Pak chroni to co dobre
Przechowywanie:Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Najlepiej spożyć przed: patrz góra opakowania. Po otwarciu przechowuj w lodówce, nie dłużej niż 4 dni.
Przygotowanie i stosowanie:Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu. Wstrząśnij przed otwarciem.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:Grana Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina
Adres zwrotny:Grana Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina

inne produkty w kategorii napoje ryżowe, kokosowe, owsiane, orkiszowe...

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Inka Owsiane Waniliowe Napój owsiany z wanilią do kategorii napoje ryżowe, kokosowe, owsiane, orkiszowe....

Inka Migdałowe Inka Migdałowe
Napój Migdałowy z wapniem bez laktozy 500 ml
11,98zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-07-01
Natumi Napój owsiany bez dodatku Natumi Napój owsiany bez dodatku
cukrów BIO 1 litr

Cena: 9,68 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-15
Natumi napój owsiano-waniliowy bez Natumi napój owsiano-waniliowy bez
dodatku cukrów BIO 1 litr

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-04-22
Natumi Napój owsiany bez dodatku Natumi Napój owsiany bez dodatku
cukrów bezglutenowy BIO 1 litr

Cena: 11,48 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-23
Inka Owsiane Inka Owsiane
Napój owsiany z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr
8,00zł/l

Cena: 8 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-08-05
Natumi Napój owsiany o smaku kawy Natumi Napój owsiany o smaku kawy
bez dodatku cukrów BIO 1 litr

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-24
Natumi Napój owsiany z algami Natumi Napój owsiany z algami
morskimi (wapń) bez dodatku cukrów BIO 1 litr

Cena: 10,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-02
Natumi Napój owsiany nie zawiera Natumi Napój owsiany nie zawiera
cukrów bezglutenowy BIO 1 litr

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-04

inne produkty marki Inka

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Inka, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 150 g
39,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-07
Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 200 g
51,75zł/kg

Cena: 10,35 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-03-04
Inka Magne Inka Magne
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w magnez 100 g
103,70zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-08-06
Inka Błonnik Inka Błonnik
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w błonnik 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-04-22
Inka Wapń i witaminy Inka Wapń i witaminy
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
93,60zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-02
Inka Sojowe Inka Sojowe
Napój sojowy z wapniem i witaminami bez laktozy 1 litr

Cena: 8,70 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-04-28
Inka Czekoladowa Inka Czekoladowa
rozpuszczalna kawa zbożowa z czekoladą 200 g
58,65zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-08-17
Inka Karmelowa Inka Karmelowa
rozpuszczalna kawa zbożowa z karmelem 200 g
51,55zł/kg

Cena: 10,31 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-07-08
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5