Inka Barista Napój kokosowy z wapniem i witaminami

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Napój kokosowy z wapniem i witaminami, UHT firmy Inka.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Napój kokosowy z wapniem i witaminami, UHT marki Inka:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 106 kJ / 26 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 0,6 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 0,4 g |
| Białko | 1,1 g |
| Sól | 0,10 g |
| Wapń | 120 mg |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg |
| Witamina D | 0,75 µg |
| Witamina B12 | 0,38 µg |
| *DRWS - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Inka opisuje Napój kokosowy z wapniem i witaminami, UHT tak:
inne produkty w kategorii napoje ryżowe, owsiane, orkiszowe...
Inka Barista Napój kokosowy z wapniem i witaminami w sklepie dodomku.pl należy do kategorii napoje ryżowe, owsiane, orkiszowe.... W tym dziale aktualnie dostępnych jest 30 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
woda, ekstrakt z kokosa 5,3 % (miąższ kokosowy, woda), ryż, stabilizatory: guma gellan, guma guar, regulatory kwasowości: fosforan triwapniowy, fosforan dipotasowy, emulgator:(...)
Cena: 10,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Kokosowe_Napoj_Kokosowy_z_wapniem_i_witaminami_bez_laktozy/98616.html2027-02-12
woda, pełnoziarnisty OWIES* (15 %), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_owsiany_bez_dodatku_cukrow_BIO/36512.htmlwoda, pełnoziarnista PSZENICA ORKISZ* (17 %), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 10,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_orkiszowy_bez_dodatku_cukrow_BIO/36517.html2026-12-30
woda, pełnoziarnisty OWIES* (16 %), olej słonecznikowy*, sól morska, naturalny ekstrakt wanilii* (0,1 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_napoj_owsianowaniliowy_bez_dodatku_cukrow_BIO/36522.htmlwoda, PSZENICA ORKISZ* (13 %), MIGDAŁY* (2,5 %), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 12,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_orkiszowomigdalowy_bez_dodatku_cukrow_BIO/36524.htmlwoda, kasza jaglana* (16 %), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny).
Cena: 13,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_jaglany_bez_dodatku_cukrow_bezglutenowy_BIO/47133.html2026-12-09
woda, ryż* (14 %), napój kokosowy* (6 %), sól morska, naturalny aromat* (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 12,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_ryzowo_kokosowy_bez_dodatku_cukrow_bezglutenowy_BIO/49776.html2027-03-09
woda, bezglutenowy OWIES* (11,5 %), olej słonecznikowy*, sól morska. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 10,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_owsiany_bez_dodatku_cukrow_bezglutenowy_BIO/54614.html2026-12-02
Czy znasz już markę Inka? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Inka od 9 września 2008.
Cena: 5,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Klasyczna_rozpuszczalna_kawa_zbozowa/29061.htmlCena: 10,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Klasyczna_rozpuszczalna_kawa_zbozowa/30162.htmlCena: 10,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Magne_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_wzbogacona_w_magnez/42230.htmlzboża 86% (jęczmień, żyto), substancja wzbogacająca: węglan wapnia, cykoria, witamina C, witamina A, witamina D
Cena: 10,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Wapn_i_witaminy_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_wzbogacona_w_wapn_i_witaminy/44072.htmlwoda, owies 10 %, olej słonecznikowy, węglan wapnia, sól morska, witamina E, witamina B6, witamina B2, witamina A, kwas foliowy, witamina D, witamina B12
Cena: 9,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Owsiane_Napoj_owsiany_z_wapniem_i_witaminami_bez_laktozy/80238.html2026-12-30
baza sojowa 97,8 % [sok z soi wyprodukowany z użyciem ekstrakcji wodnej (woda, ziarna soi 8,7 %)], cukier, węglan wapnia, sól, witamina D, witamina B12
Cena: 8,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Sojowe_Napoj_sojowy_z_wapniem_i_witaminami_bez_laktozy/80239.html2027-01-15
rozpuszczalna kawa zbożowa 50 % [zboża 93 % (jęczmień, żyto) cykoria], cukier, niskotłuszczowa czekolada do picia* 14 % (cukier, niskotłuszczowe kakao**), *masa kakaowa minimu(...)
Cena: 11,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Czekoladowa_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_z_czekolada/98594.htmlrozpuszczalna kawa zbożowa 68 % [zboża 93 % (jęczmień, żyto), cykoria], cukier, karmel (cukier karmelizowany) 2 %, aromat
Cena: 10,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Karmelowa_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_z_karmelem/98595.html






Koszyk z zakupami