Ibuprom lek przeciwbólowy i przeciwzapalny

Ibuprom lek przeciwbólowy i przeciwzapalny
masa netto

masa netto

10 szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909990087921

Cena: 6,54

Kup 24 szt. po 6.35 zł/szt
6.54 PLN NewCondition
1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę
Ibuprofenum 200 mg tabletki powlekane
- Bóle głowy
- Bóle menstruacyjne
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle zębów
- Bóle kości i stawów
- Bóle mięśniowe
- Gorączka
Cechy:lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy
Marka:Ibuprom
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Lek OTC - sprzedawany bez recepty
Pozostałe informacje:Pozwolenie nr R/0879
Przechowywanie:Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Do stosowania u dorosłych i dzieci o masie ciała powyżej 20 kg (w wieku około 6 lat).
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
Adres zwrotny:US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

Ibuprom lek przeciwbólowy i przeciwzapalny
  • Danuta , 2015-09-14 15:38:58Ibuprom pomógł na ból. Czas oczekiwania: Ekspresowy. Dziękuję



Ibuprom Sprint Caps 0.2 g Ibuprom Sprint Caps 0.2 g
10 szt.
1,01 zł/szt.

Cena: 10,12

PLN
1
10
Nurofen Ultra lek przeciwbólowy Nurofen Ultra lek przeciwbólowy
APAP Extra lek przeciwbólowy APAP Extra lek przeciwbólowy
i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane 10 szt.

Cena: 7,88

PLN
1
13
Polopiryna S Polopiryna S
10 tabl.

Cena: 4,31

PLN
1
26
Metafen Ibuprofen Metafen Ibuprofen
10 szt.

Cena: 4,79

PLN
1
7
Data przydatności
2021-05-30
Ulgix total 3w1 suplement diety Ulgix total 3w1 suplement diety
10 tabl.

Cena: 8,67

PLN
1
1
Data przydatności
2020-01-30
Metafen Ibuprofen Caps Metafen Ibuprofen Caps
10 szt.

Cena: 5,11

PLN
1
8
Data przydatności
2021-09-30
koszyk z zakupami
zwiń koszyk