Ibuprom Sprint Caps 0.2 g

Ibuprom Sprint Caps 0.2 g
masa netto

masa netto

10 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,01 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909991102326

Cena: 10,12

10.12 PLN NewCondition
1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol
Ibuprofenum 200 mg kapsułki miękkie
- Bóle głowy
- Bóle zębów
- Bóle mięśniowe
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle kości i stawów
- Bóle menstruacyjne
- Gorączka
Cechy:lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy
Marka:Ibuprom
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Lek OTC - sprzedawany bez recepty
Pozostałe informacje:Pozwolenie nr 11023
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Nie stosować po upływie terminu ważności.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
Adres zwrotny:US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
Ibuprom lek przeciwbólowy Ibuprom lek przeciwbólowy
i przeciwzapalny 10 szt.

Cena: 6,54

PLN
1
28
Nurofen Ultra lek przeciwbólowy Nurofen Ultra lek przeciwbólowy
APAP Extra lek przeciwbólowy APAP Extra lek przeciwbólowy
i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane 10 szt.

Cena: 7,88

PLN
1
13
Polopiryna S Polopiryna S
10 tabl.

Cena: 4,31

PLN
1
26
Metafen Ibuprofen Metafen Ibuprofen
10 szt.

Cena: 4,79

PLN
1
7
Data przydatności
2021-05-30
Ulgix total 3w1 suplement diety Ulgix total 3w1 suplement diety
10 tabl.

Cena: 8,67

PLN
1
1
Data przydatności
2020-01-30
Metafen Ibuprofen Caps Metafen Ibuprofen Caps
10 szt.

Cena: 5,11

PLN
1
8
Data przydatności
2021-09-30
koszyk z zakupami
zwiń koszyk