Hortex sok 100% Multiwitamina z 11 witaminami

Oglądasz produkt o nazwie Multiwitamina. Owocowo-marchwiowy sok 100%. Z zagęszczonych soków i przecierów. Wzbogacony w 10 witamin. Pasteryzowany firmy Hortex.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Hortex sok 100% Multiwitamina z 11 witaminami? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml soku: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 191 kJ /45 kcal |
| Tłuszcz | 0,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,0 g |
| Węglowodany | 10,8 g |
| w tym cukry | 10,2 g |
| Białko | 0,3 g |
| Sól | 0,003 g |
| Witamina A | 120 µg 15% RWS* |
| Witamina C | 12 mg 15% RWS* |
| Witamina E | 0,9 mg 7,5% RWS* |
| Tiamina (witamina B1) | 0,0825 mg 7,5% RWS* |
| Niacyna | 1,2 mg 7,5% RWS* |
| Witamina B6 | 0,105 mg 7,5% RWS* |
| Kwas foliowy | 15,0 µg 7,5% RWS* |
| Witamina B12 | 0,1875 µg 7,5% RWS* |
| Biotyna | 3,75 µg 7,5% RWS* |
| Kwas pantotenowy | 0,45 mg 7,5% RWS* |
| *% RWS - % referencyjnej wartości spożycia. | |
| Zawarte w soku cukry są cukrami naturalnie występującymi w owocach i marchwi. |
Producent marki Hortex opisuje Multiwitamina. Owocowo-marchwiowy sok 100%. Z zagęszczonych soków i przecierów. Wzbogacony w 10 witamin. Pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii soki owocowe 100%
Wyrób firmy Hortex o nazwie Multiwitamina. Owocowo-marchwiowy sok 100%. Z zagęszczonych soków i przecierów. Wzbogacony w 10 witamin. Pasteryzowany został przypisany do kategorii soki owocowe 100%. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_bez_dodatku_cukru_pomaranczowy/18964.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_owocowy_100_jablkowy/18970.htmlCena: 25,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Jaffa_Gold_Sok_z_mandarynek_NFC/21821.html2027-04-15
sok jabłkowy z zagęszczonego soku (57%), przeciery z: marchwi (37%), malin (4%) i jabłek (2%), witamina C, aromat, Zawartość owoców i marchwi 100%
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_sok_marchew._malina_i_jablko/24341.htmlCena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_w_kartoniku_ze_slomka_jablkowo_brzoskwiniowy/25647.htmlsoki z zagęszczonych soków z: jabłek (70 %), marchwi i pomarańczy (10 %), przeciery z: jabłek (3 %), bananów (2 %), brzoskwiń, gujawy i papai, soki z zagęszczonych soków z: an(...)
Cena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_multiwitamina._kartonik_ze_slomka/25786.htmlCena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100._kartonik_ze_slomka_jablkowy/25796.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Hortex? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
soki z zagęszczonych soków: z buraków (60 %), jabłkowy (22 %),, sok warzywny (3,8 %) w zmiennych proporcjach z: marchwi, selera, pietruszki, cebuli, sól, wyciąg z przypraw (pi(...)
Cena: 6,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_Barszczyk_Czerwony_sok_buraczano_jablkowy/27501.htmlsok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (39 %), przeciery: marchwiowy (25 %), jabłkowy (13 %), truskawkowy (3 %), woda, aromaty, witaminy: C i E, koenzym Q 10
Cena: 6,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_Vitaminka_sok_jablko._marchewka._truskawka/32185.htmlwoda, soki z zagęszczonych soków: cytrynowy (10 %), jabłkowy (9,5 %), cukier, sok z limonek z zagęszczonego soku z limonek (0,5 %), aromaty, substancja słodząca: sukraloza, ba(...)
Cena: 5,44 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_Napoj_wieloowocowy_Cytryna_Jablko_Limonka/100323.html2026-08-31
sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (42 %), przeciery: marchwiowy (20 %), jabłkowy (9,5 %), bananowy (8 %), mango (0,5 %) z zagęszczonego przecieru mango, woda, witam(...)
Cena: 6,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_Vitaminka_Sok_jablko_marchew._banan._mango/107929.htmlsok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (34 %)przeciery: marchwiowy (25 %), jabłkowy (11 %)przecier brzoskwiniowy z zagęszczonego przecieru brzoskwiniowego (10 %)wodaarom(...)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_Vitaminka_Metabolizm_sok_jablko._marchew._brzoskwinia/130247.html2026-10-30
sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (42 %)przeciery: marchwiowy (20 %), jabłkowy (10 %), bananowy (8 %)wodawitaminy: C, E, B₆, biotyna, B₁₂, żelazoaromaty
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_Vitaminka_Koncentracja_jablko._marchew._banan/130250.html2026-10-30






Koszyk z zakupami