Hortex Sok 100% pomidor

Hortex
Hortex Sok 100% pomidorHortex Sok 100% pomidor
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za litr

6,46 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900500048678

5900500048678

Cena: 6,46 zł

Kup 6 szt. po 6.36 zł/szt
6.46 PLN 2027-05-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Sok 100% pomidor marki Hortex?

inne produkty w kategorii soki z pomidorów

Wyrób firmy Hortex o nazwie Sok 100% pomidor został przypisany do kategorii soki z pomidorów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Fortuna sok 100% pomidor Fortuna sok 100% pomidor
1 litr

Cena: 5,37 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2027-07-30
Hortex Sok 100% pomidor Hortex Sok 100% pomidor
1 litr

Cena: 5,49 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Tymbark sok 100% pomidor Tymbark sok 100% pomidor
1 litr

Cena: 6,23 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-05-30
Fortuna sok 100% pomidorowy Fortuna sok 100% pomidorowy
Data przyd. 2027-02-28
Fortuna sok pomidorowy tabasco Fortuna sok pomidorowy tabasco
Data przyd. 2027-04-30

inne produkty marki Hortex

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Hortex, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Hortex sok owocowy 100% jabłkowy Hortex sok owocowy 100% jabłkowy
1 litr

Cena: 5,29 zł

PLN
1
72
Data przyd. 2027-10-30
Hortex Vitaminka sok 100% Hortex Vitaminka sok 100%
Bez dodatku cukru marchew, jabłko, banan 1 litr

Cena: 6,40 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-09-30
Hortex Barszczyk Czerwony sok Hortex Barszczyk Czerwony sok
buraczano - jabłkowy 1 litr

Cena: 6,86 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2026-11-30
Hortex Vitaminka sok jabłko, Hortex Vitaminka sok jabłko,
marchewka, malina 1 litr

Cena: 6,39 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-02-28
Hortex Vitaminka sok jabłko, Hortex Vitaminka sok jabłko,
marchewka, truskawka 1 litr

Cena: 6,39 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-05-30
Hortex Vitaminka Metabolizm Hortex Vitaminka Metabolizm
sok jabłko, marchew, brzoskwinia 300 ml
7,80zł/l

Cena: 2,34 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2026-11-30
Hortex Vitaminka Koncentracja Hortex Vitaminka Koncentracja
jabłko, marchew, banan 300 ml
7,80zł/l

Cena: 2,34 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2026-11-30
Hortex Vitaminka Sok Uroda Hortex Vitaminka Sok Uroda
marchew 300 ml
9,27zł/l

Cena: 2,78 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5