Holle Kaszka musli z owocami, bezmleczna BIO, po 6. miesiącu

Holle
Holle Kaszka musli z owocami, bezmleczna BIOHolle Kaszka musli z owocami, bezmleczna BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-21

pojemność

cena za kilogram

60,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104951261

7640104951261

Cena: 15,22 zł

15.22 PLN 2027-11-21 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kaszka musli z owocami, bezmleczna BIO marki Holle?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Holle Kaszka musli z owocami, bezmleczna BIO? Sprawdź listę składników:

Płatki pszenne pełnoziarniste* 82%, płatki owsiane pełnoziarniste* 7%, proszek bananowy* 6%, płatki malinowe* 3% (przecier malinowy*, mąka ryżowa*), kawałki jabłka* 2%, witamina B1.

*składniki rolnictwa ekologicznego


inne produkty w kategorii kaszki i kleiki

Holle Kaszka musli z owocami, bezmleczna BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kaszki i kleiki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 96 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Holle kaszka 3 ziarna Holle kaszka 3 ziarna
ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmleczna po 6. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-18
HiPP BIO Kaszka mleczno-zbożowa HiPP BIO Kaszka mleczno-zbożowa
Na Dobranoc Owsianka z jabłkami po 6. miesiącu 250 g
71,96zł/kg

Cena: 17,99 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-08-31
Holle Ekologiczna bezglutenowa Holle Ekologiczna bezglutenowa
kaszka owsiana, bezmleczna po 6. miesiącu 250 g
53,96zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-16
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wielozbożowa z Cornflakes i owocami, bezmleczna po 10. miesiącu 250 g
60,48zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z Cornflakes, bezmleczna BIO po 10. miesiącu 250 g
63,96zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-12
Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-06
Holle Kaszka orkiszowa Holle Kaszka orkiszowa
pełnoziarnista bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
51,52zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01

inne produkty marki Holle

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Holle? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Holle Ekologiczna kaszka mleczna Holle Ekologiczna kaszka mleczna
ryżowa na bazie mleka koziego malinowo-bananowa po 6. miesiącu 200 g
95,85zł/kg

Cena: 19,17 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-13
Holle Ekologiczna kaszka mleczna Holle Ekologiczna kaszka mleczna
ryżowa na bazie mleka koziego, jagodowo-bananowa po 6. miesiącu 200 g
91,90zł/kg

Cena: 18,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-22
Holle Mięso z kurczaka Holle Mięso z kurczaka
bezglutenowe BIO po 4. miesiącu 125 g
82,72zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-05-30
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-07
Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-23
Holle Obiadek marchew - ziemniak - Holle Obiadek marchew - ziemniak -
wołowina bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO po 5. miesiącu 190 g
44,63zł/kg

Cena: 8,48 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-06-01
Holle Ekologiczny deserek jabłko Holle Ekologiczny deserek jabłko
borówka po 5. miesiącu 190 g
40,84zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5