Holle kaszka 3 ziarna ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmleczna, po 6. miesiącu

Holle
Holle kaszka 3 ziarna ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmlecznaHolle kaszka 3 ziarna ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmleczna
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-18

pojemność

cena za kilogram

59,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104951254

7640104951254

Cena: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-09-18 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu kaszka 3 ziarna ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmleczna firmy Holle?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano kaszka 3 ziarna ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmleczna marki Holle:

Pełnoziarnista mąka ryżowa* 70%, demeter mąka kukurydziana** 20%, pełnoziarnista mąka jaglana* 10%, tiamina (zawartość witaminy zgodna z ustawą)

((*certyfikowany składnik ekologiczny, **z upraw biodynamicznych)


inne produkty w kategorii kaszki i kleiki

Produkt kaszka 3 ziarna ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmleczna firmy Holle znajduje się w kategorii kaszki i kleiki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kaszki i kleiki:

Holle Kaszka musli z owocami, Holle Kaszka musli z owocami,
bezmleczna BIO po 6. miesiącu 250 g
60,88zł/kg

Cena: 15,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-11-21
HiPP BIO Kaszka mleczno-zbożowa HiPP BIO Kaszka mleczno-zbożowa
Na Dobranoc Owsianka z jabłkami po 6. miesiącu 250 g
71,96zł/kg

Cena: 17,99 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-08-31
Holle Ekologiczna bezglutenowa Holle Ekologiczna bezglutenowa
kaszka owsiana, bezmleczna po 6. miesiącu 250 g
53,96zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-16
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wielozbożowa z Cornflakes i owocami, bezmleczna po 10. miesiącu 250 g
60,48zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z Cornflakes, bezmleczna BIO po 10. miesiącu 250 g
63,96zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-12
Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-06
Holle Kaszka orkiszowa Holle Kaszka orkiszowa
pełnoziarnista bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
51,52zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01

inne produkty marki Holle

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Holle? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Holle Ekologiczna kaszka mleczna Holle Ekologiczna kaszka mleczna
ryżowa na bazie mleka koziego malinowo-bananowa po 6. miesiącu 200 g
95,85zł/kg

Cena: 19,17 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-13
Holle Ekologiczna kaszka mleczna Holle Ekologiczna kaszka mleczna
ryżowa na bazie mleka koziego, jagodowo-bananowa po 6. miesiącu 200 g
91,90zł/kg

Cena: 18,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-22
Holle Mięso z kurczaka Holle Mięso z kurczaka
bezglutenowe BIO po 4. miesiącu 125 g
82,72zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-05-30
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-07
Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-23
Holle Obiadek marchew - ziemniak - Holle Obiadek marchew - ziemniak -
wołowina bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO po 5. miesiącu 190 g
44,63zł/kg

Cena: 8,48 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-06-01
Holle Ekologiczny deserek jabłko Holle Ekologiczny deserek jabłko
borówka po 5. miesiącu 190 g
40,84zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5