Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista bezmleczna BIO, po 4. miesiącu

Holle
Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista  bezmleczna BIOHolle Kaszka ryżowa pełnoziarnista  bezmleczna BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-23

pojemność

cena za kilogram

59,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104951230

7640104951230

Cena: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-10-23 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kaszka ryżowa pełnoziarnista bezmleczna BIO firmy Holle.

Jak powstał produkt Kaszka ryżowa pełnoziarnista bezmleczna BIO firmy Holle - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mąka ryżowa z pełnego przemiału, witamina B1. Nie zawiera glutenu, nie zawiera mleka, bez dodatku cukru. Produkt z pełnego przemiału.

inne produkty w kategorii kaszki i kleiki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Holle Kaszka ryżowa pełnoziarnista bezmleczna BIO do kategorii kaszki i kleiki.

Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-12
Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-06
Holle Kaszka orkiszowa Holle Kaszka orkiszowa
pełnoziarnista bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
51,52zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-07
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wielozbożowa z Cornflakes i owocami, bezmleczna po 10. miesiącu 250 g
60,48zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z Cornflakes, bezmleczna BIO po 10. miesiącu 250 g
63,96zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
Holle Kaszka musli z owocami, Holle Kaszka musli z owocami,
bezmleczna BIO po 6. miesiącu 250 g
60,88zł/kg

Cena: 15,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-11-21
Holle kaszka 3 ziarna Holle kaszka 3 ziarna
ryżowo-kukurydziano-jaglana bezmleczna po 6. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-18

inne produkty marki Holle

Poznaj produkty marki Holle - w aktualnej ofercie mamy 20 produktów Holle.

Holle Mięso z kurczaka Holle Mięso z kurczaka
bezglutenowe BIO po 4. miesiącu 125 g
82,72zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-05-30
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
Holle Obiadek marchew - ziemniak - Holle Obiadek marchew - ziemniak -
wołowina bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO po 5. miesiącu 190 g
44,63zł/kg

Cena: 8,48 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-06-01
Holle Ekologiczny deserek jabłko Holle Ekologiczny deserek jabłko
borówka po 5. miesiącu 190 g
40,84zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-30
Holle Przecier jabłko - banan - Holle Przecier jabłko - banan -
morela bezglutenowe BIO po 6. miesiącu 190 g
42,95zł/kg

Cena: 8,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z cornflakes i owocami po 10. miesiącu 250 g
67,96zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-12
Holle Ekologiczna bezglutenowa Holle Ekologiczna bezglutenowa
kaszka owsiana, bezmleczna po 6. miesiącu 250 g
53,96zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-16
Holle Ekologiczna kaszka mleczna Holle Ekologiczna kaszka mleczna
ryżowa na bazie mleka koziego malinowo-bananowa po 6. miesiącu 200 g
95,85zł/kg

Cena: 19,17 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5