Hipp Hippis Gra Memory

Hipp
Hipp Hippis Gra MemoryHipp Hippis Gra Memory
masa netto

masa netto

1 szt.

0.00 PLN NewCondition
HiPP Pojemnik na mleko HiPP Pojemnik na mleko
wielokrotnego użytku 1 szt.

Cena: 12,59 zł

PLN
1
384
HiPP Różowe pudełko HiPP Różowe pudełko
z dwiema łyżeczkami 1 szt.

Cena: 10,49 zł

PLN
1
15
Canpol Babies Mobilny laktator Canpol Babies Mobilny laktator
elektryczny Take&Go 1 szt.

Cena: 186,22 zł

PLN
1
1
Canpol Babies Butelka szeroka Canpol Babies Butelka szeroka
antykolkowa 120 ml PP EasyStart różowa od urodzenia 1 szt.
19,00zł/szt.

Cena: 19 zł

PLN
1
1
Canpol Babies Butelka szeroka Canpol Babies Butelka szeroka
antykolkowa 120 ml PP Easy Start od urodzenia 1 szt.

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Canpol Babies Silikonowy Canpol Babies Silikonowy
trójdzielny talerzyk z przyssawką MIŚ po 6. miesiącu 1 szt.

Cena: 58,50 zł

PLN
1
2
HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
Data przyd. 2028-06-30
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
123
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5