Hipp Babysanft Sensitive Pielęgnacyjny szampon

Hipp Hipp Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 92 % składników pochodzenia naturalnego¹ - łagodnie oczyszcza wrażliwą skórę głowy i włosy dziecka - pH neutralne dla skóry - nie szczypie w oczy - odpowiedni także do skóry bardzo suchej i skłonnej do atopii Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 100 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów Dowiedz się więcej na: www.bioweitergedacht.com
Hipp Babysanft Sensitive  Pielęgnacyjny szamponHipp Babysanft Sensitive  Pielęgnacyjny szampon
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

69,95 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300422513

4062300422513

Cena: 13,99 zł

15% rabatu po dodaniu do koszyka

13.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Hipp Babysanft Sensitive Pielęgnacyjny szampon marki Hipp?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Hipp Babysanft Sensitive Pielęgnacyjny szampon marki Hipp:

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Citric Acid, Lactic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Sodium Anisate, Parfum

Producent marki Hipp opisuje Hipp Babysanft Sensitive Pielęgnacyjny szampon tak:

Cechy:92 % składników pochodzenia naturalnego¹, tolerancja potwierdzona dermatologicznie, z wyciągiem z ekologicznych migdałów, pełna troska o wrażliwą skórę - Stefan Hipp, także do skóry skłonnej do atopii, od 1. dnia życia, ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)
Marka:HiPP
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.
Rodzaj opakowania:Butelka
Kraj pochodzenia:Szwajcaria
Adres producenta:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
Adres zwrotny:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa

inne produkty w kategorii kosmetyki

Hipp Babysanft Sensitive Pielęgnacyjny szampon w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kosmetyki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 32 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 200 ml
244,95zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp Babysanft Sensitive Foczka Hipp Babysanft Sensitive Foczka
żel do mycia ciała i włosów od urodzenia 200 ml
89,50zł/l

Cena: 17,90 zł

PLN
1
5
Hipp oliwka pielęgnacyjna Hipp oliwka pielęgnacyjna
200 ml
92,45zł/l

Cena: 18,49 zł

PLN
1
4
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp pielęgnacyjny szampon Hipp pielęgnacyjny szampon
z odżywką 200 ml
74,95zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Hipp

Poznaj produkty marki Hipp - w aktualnej ofercie mamy 173 produktów Hipp.

HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
49
Data przyd. 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-04-30
HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
171
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5