Lisner filety śledziowe w sosie koperkowym

Lisner
55
Uwielbiam śledzie Lisner w śmietanieLisner filety śledziowe w sosie koperkowym
418Lisner filety śledziowe w sosie koperkowym
Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb, żyda.
Lisner filety śledziowe  w sosie koperkowymLisner filety śledziowe  w sosie koperkowym
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-11

pojemność

cena za kilogram

40,79 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344018134

5900344018134

Cena: 11,42 zł

11.42 PLN 2026-11-11 NewCondition

Czy warto kupić produkt Marynowane filety śledziowe bez skóry w sosie koperkowym marki Lisner?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Marynowane filety śledziowe bez skóry w sosie koperkowym marki Lisner:

32 % filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus) (śledź, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), olej rzepakowy, woda, 8,5 % ogórek konserwowy, 8 % cebula marynowana, 6 % śmietana, cukier, 1,5 % koperek, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, żółtko jaja, odtłuszczone mleko w proszku, ekstrakt przypraw, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Energia:1107 kJ/268 kcal
Tłuszcz:24,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:3,1 g
Węglowodany:5,6 g
w tym cukry:5,6 g
Białko:5,7 g
Sól:1,3 g
Witamina D:5,0 µg (100 % RWS**)
Kwasy tłuszczowe Omega-3:2,26 g/100 g
Kwasy tłuszczowe EPA i DHA:0,26 g/100 g
Możliwe naturalne odchylenia
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Lisner opisuje Marynowane filety śledziowe bez skóry w sosie koperkowym tak:

Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb, żyda.
Cechy:bez glutenu, witamina D wspiera odporność, źródło kwasów omega 3
Marka:Lisner
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Marynowane filety śledziowe bez skóry w sosie koperkowym.
Przechowywanie:Należy spożywać do: data podana na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Rodzaj opakowania:Owiązane
Adres producenta:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Adres zwrotny:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Marynowane filety śledziowe bez skóry w sosie koperkowym firmy Lisner. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 18 ocen.

  • Jakub , 2024-03-03 20:35:32Uwielbiam śledzie Lisner w śmietanie



inne produkty w kategorii filety rybne w sosie

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Lisner filety śledziowe w sosie koperkowym do kategorii filety rybne w sosie.

Lisner śledź w sosie kurkowym Lisner śledź w sosie kurkowym
280 g
40,00zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-30
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
śmietanowym 300 g
37,53zł/kg

Cena: 11,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-11
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
musztardowym 300 g
38,07zł/kg

Cena: 11,42 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-25
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
jogurtowym 300 g
38,20zł/kg

Cena: 11,46 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-05
Lisner Filety śledziowe w sosie Lisner Filety śledziowe w sosie
koperkowym 170 g
46,12zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-20
Lisner Śledzik na raz Lisner Śledzik na raz
w sosie koperkowym 100 g
45,10zł/kg

Cena: 4,51 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-11-06
Łosoś Ustka Ryba po grecku Łosoś Ustka Ryba po grecku
250 g
42,28zł/kg

Cena: 10,57 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2026-12-31

inne produkty marki Lisner

Poznaj produkty marki Lisner - w aktualnej ofercie mamy 36 produktów Lisner.

Lisner rolmopsy w aromatycznej Lisner rolmopsy w aromatycznej
zalewie korzennej 400 g
36,53zł/kg

Cena: 14,61 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-27
Lisner filety śledziowe a'la matjas Lisner filety śledziowe a'la matjas
Data przyd. 2026-10-31
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-09
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z łososia ze szczypiorkiem 80 g
53,25zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-11-03
Lisner Wiejskie filety śledziowe Lisner Wiejskie filety śledziowe
w oleju z cebulką 600 g
36,65zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-11-22
Lisner Bismarck Płaty śledziowe Lisner Bismarck Płaty śledziowe
w aromatycznej zalewie octowo-korzennej 400 g
36,53zł/kg

Cena: 14,61 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5