Hades - pasta do pielęgnacji nagrobków -

Hades
Hades - pasta do pielęgnacji nagrobków -Hades - pasta do pielęgnacji nagrobków -
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

51,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902865002098

5902865002098

Cena: 15,42 zł

15.42 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu - pasta do pielęgnacji nagrobków - firmy Hades?

inne produkty w kategorii do kamienia

Produkt - pasta do pielęgnacji nagrobków - firmy Hades znajduje się w kategorii do kamienia, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu do kamienia:

Hades - płynna pasta Hades - płynna pasta
do pielęgnacji nagrobków - 440ml 440 ml
29,25zł/l

Cena: 12,87 zł

PLN
1
5
Tytan spray kamień i rdza - płyn Tytan spray kamień i rdza - płyn
do mycia łazienek 500g

Cena: 9,60 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-06-12
Kamix AGD Środek w płynie Kamix AGD Środek w płynie
do usuwania kamienia 500 ml
38,84zł/l

Cena: 19,42 zł

PLN
1
3
Kamix AGD Automat odkamieniacz Kamix AGD Automat odkamieniacz
2x75g 150 g
69,33zł/kg

Cena: 10,40 zł

PLN
1
3
Kamix Środek w płynie Kamix Środek w płynie
do usuwania osadów kamienia 500 ml
35,52zł/l

Cena: 17,76 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-23
Cif Uniwersalny Spray Odkamieniacz Cif Uniwersalny Spray Odkamieniacz
500 ml
23,18zł/l

Cena: 11,59 zł

PLN
1
12
Mill Płyn do mycia i pielęgnacji Mill Płyn do mycia i pielęgnacji
nagrobków oraz innych powierzchni kamiennych 555 ml
16,65zł/l

Cena: 9,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-10-30
Zielko Odkamieniacz do ekspresów Zielko Odkamieniacz do ekspresów
i czajników 500 ml
39,74zł/l

Cena: 19,87 zł

PLN
1
12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5