HUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkach, od urodzenia

Humana Dla specjalnych potrzeb Twojego maluszka Nie ma powodu do zmartwień, trudności trawienne są powszechne i zwykle nieszkodliwe. Kolki oraz związane z nimi problemy trawienne, takie jak zaparcia i wzdęcia mogą mieć różne przyczyny, a typową konsekwencją jest płacz i ogólny dyskomfort. Masaże brzuszka, ciepłe kąpiele lub pozycja na brzuszku mogą być dobrymi działaniami wspierającymi przy radzeniu sobie z bólem. AntiColic - W celu odżywczego wsparcia w przypadku kolek, zaparć czy wzdęć stworzyliśmy naszą wyjątkową formułę AntiColic Lipomilk - Lipomilk to ekskluzywna mieszanka lipidowa stworzona przez Humana częściowo składa się z naturalnego tłuszczu z mleka, która prowadzi do tworzenia się luźniejszego stolca oraz wyeliminowania zaparć. lekkostrawne - Naturalna niedojrzałość jelit dziecka może powodować tymczasowe trudności w trawieniu niektórych składników odżywczych. W porównaniu ze standardowymi mlekami modyfikowanymi obniżona zawartość laktozy oraz średnio rozdrobnione poddane częściowej hydrolizie białko umożliwiają łatwiejsze trawienie oraz zmniejszenie epizodów wzdęć. normalizacja stolca - Humana AntiColic pozwala na szybką redukcję objawów kolki, reguluje procesy wypróżniania i konsystencję stolca u dziecka, co zostało udowodnione klinicznie. Z Humana AntiColic w naszej ofercie mlek specjalistycznych obiecujemy Tobie i Twojemu maluszkowi rozwiązywać codzienne problemy, jednocześnie oferując zbilansowane odżywianie, jakie zapewnia mleko modyfikowane, którego używasz na co dzień. Kiedy używać Twoje maleństwo rośnie każdego dnia, a w trakcie rozwoju mogą pojawić się typowe dolegliwości trawienne. Humana AntiColic to nasza specjalna formuła do radzenia sobie z kolką, wzdęciami oraz zaparciami, która jest przystosowana do stosowania jako uzupełnienie karmienia piersią lub jako jedyne źródło żywienia od urodzenia.
HUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkachHUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkach
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

89,97 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4031244751980

4031244751980

Cena: 26,99

Produkt chwilowo niedostępny
26.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia marki Humana?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia marki Humana:

maltodekstryna, hydrolizat białek serwatkowych mleka, bezwodny tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), olej z mortierella alpina, syrop galaktooligosacharydowy (z mleka), ortofosforan wapnia, emulgator: lecytyna sojowa, chlorek potasu, węglan wapnia, cytrynian potasu, wodorowinian choliny, olej zwierzęcy (olej rybi), węglan magnezu, zestaw witamin (witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, ryboflawina, tiamina, witamina B6, witamina A, kwas foliowy, witamina K1, biotyna, witamina D3, witamina B12), tauryna, inozytol, nukleotydy (5'-monofosforan cytydyny, 5'-monofosforan urydyny, 5'-monofosforan adenozyny, 5'-monofosforan inozyny, 5'-monofosforan guanozyny), L-karnityna, siarczan żelaza, stabilizator: kwas L(+) mlekowy, tlenek cynku, kompleks miedź-lizyna, siarczan manganu, jodan potasu, molibdenian sodu, selenian sodu, chlorek chromu
Wartości odżywcze (%)Średnia zawartość 100 g proszku
Wartość energetyczna kJ2113
Wartość energetyczna kcal506
Tłuszcz, w tym: g27,0
Nasycone kwasy tłuszczowe g13,9
Jednonienasycone kwasy tłuszczowe g9,6
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe g3,5
Węglowodany, w tym: g51,5
Cukry g6,2
Błonnik g3,7
Białko g12,3
Sól g0,51
Składniki mineralne
Sód mg205
Potas mg535
Chlorki mg345
Wapń mg455
Fosfor mg255
Magnez mg46
Żelazo mg4,9
Cynk mg 5,0
Miedź µg300
Jod µg100
Selen µg10
Mangan µg100
Fluor* µg96
Molibden µg20
Chrom µg6,1
Witaminy
Witamina A µg500
Witamina D µg8,2
Tiamina (witamina B1) µg510
Ryboflawina (witamina B2) µg780
Niacyna mg5,1
Kwas pantotenowy mg2,8
Witamina B6 µg490
Biotyna µg15
Kwas foliowy µg68
Witamina B12 µg0,99
Witamina C mg72
Witamina K µg38
Witamina E mg6,7
Cholina mg155
Inozytol mg36
L-karnityna mg13
Osmolarność mosmol/l 145
*naturalna zawartość
Podane wartości podlegają nieznacznym wahaniom, typowym dla produktów opartych na naturalnych surowcach.

Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera

Producent marki Humana opisuje Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia tak:

Dla specjalnych potrzeb Twojego maluszka Nie ma powodu do zmartwień, trudności trawienne są powszechne i zwykle nieszkodliwe. Kolki oraz związane z nimi problemy trawienne, takie jak zaparcia i wzdęcia mogą mieć różne przyczyny, a typową konsekwencją jest płacz i ogólny dyskomfort. Masaże brzuszka, ciepłe kąpiele lub pozycja na brzuszku mogą być dobrymi działaniami wspierającymi przy radzeniu sobie z bólem. AntiColic - W celu odżywczego wsparcia w przypadku kolek, zaparć czy wzdęć stworzyliśmy naszą wyjątkową formułę AntiColic Lipomilk - Lipomilk to ekskluzywna mieszanka lipidowa stworzona przez Humana częściowo składa się z naturalnego tłuszczu z mleka, która prowadzi do tworzenia się luźniejszego stolca oraz wyeliminowania zaparć. lekkostrawne - Naturalna niedojrzałość jelit dziecka może powodować tymczasowe trudności w trawieniu niektórych składników odżywczych. W porównaniu ze standardowymi mlekami modyfikowanymi obniżona zawartość laktozy oraz średnio rozdrobnione poddane częściowej hydrolizie białko umożliwiają łatwiejsze trawienie oraz zmniejszenie epizodów wzdęć. normalizacja stolca - Humana AntiColic pozwala na szybką redukcję objawów kolki, reguluje procesy wypróżniania i konsystencję stolca u dziecka, co zostało udowodnione klinicznie. Z Humana AntiColic w naszej ofercie mlek specjalistycznych obiecujemy Tobie i Twojemu maluszkowi rozwiązywać codzienne problemy, jednocześnie oferując zbilansowane odżywianie, jakie zapewnia mleko modyfikowane, którego używasz na co dzień. Kiedy używać Twoje maleństwo rośnie każdego dnia, a w trakcie rozwoju mogą pojawić się typowe dolegliwości trawienne. Humana AntiColic to nasza specjalna formuła do radzenia sobie z kolką, wzdęciami oraz zaparciami, która jest przystosowana do stosowania jako uzupełnienie karmienia piersią lub jako jedyne źródło żywienia od urodzenia.
Cechy:ponad 65 lat doświadczenia w dziedzinie nauki i badań
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Ważne informacje Karmienie piersią to najlepsza metoda żywienia dla Twojego dziecka. Skonsultuj się z pediatrą lub położną jeśli chcesz podawać dziecku mleko modyfikowane. Humana AntiColic została przygotowana w oparciu o białka mleka krowiego poddanego częściowej hydrolizie i nie jest właściwa w przypadku alergii na mleko krowie, nietolerancji laktozy, galaktozemii i zaburzeniach wchłaniania glukozy i galaktozy. Jest odpowiednia do stosowania jako jedyne źródło pożywienia niemowląt od urodzenia lub po 6. miesiącu życia jako część zbilansowanej diety. Produkt przeznaczony do żywienia enteralnego. Humana AntiColic powinna być używana tylko pod nadzorem lekarza.
Marka:Humana
O marce:Kochamy dzieci Wierzymy, że karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia dzieci. Od przeszło 65 lat bazując na doświadczeniu oraz najnowszych spostrzeżeniach nauki i natury tworzymy markę Humana. Naszym celem jest wspieranie naturalnej ścieżki rozwoju niemowląt i małych dzieci, dlatego każdego dnia inspirujemy się Twoimi oczekiwaniami i potrzebami Twojego maluszka.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w przypadku kolek, wzdęć i zaparć u niemowląt od urodzenia
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej. Poziomy wypełnienia mogą się różnić z powodów technicznych.
Przechowywanie:Produkt oryginalnie zapakowany i przechowywany w chłodnym i suchym miejscu najlepiej spożyć przed: patrz data wydrukowana na spodzie opakowania. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 tygodni.
Przygotowanie i stosowanie:Jak przygotować Przygotowując mleko, postępuj zgodnie z instrukcją. Dokładnie umyj butelkę, smoczek i zakrętkę. Przygotuj świeżo przed każdym posiłkiem. Nakarm dziecko tuż po przygotowaniu i nie podawaj ponownie pozostałości pokarmu. Niewłaściwe przygotowanie może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia dziecka. Nie podgrzewaj w mikrofalówce (ryzyko poparzenia). 1. Przegotowaną wodę wystudź do temperatury 50°C oraz wlej mniej więcej połowę objętości wody do czystej butelki. 2. Luźno napełnij załączoną miarkę Humana i wyrównaj nadmiar proszku. Odmierz do butelki odpowiednią ilość miarek. 3. Zamknij butelkę i energicznie wstrząśnij, następnie dodaj pozostałą objętość i ponownie wstrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku. 4. Nałóż smoczek na butelkę oraz sprawdź temperaturę przygotowanego mleka (37°C). Dawkowanie Wiek dziecka 1. tydzień* / Woda (ml) 90 / Liczba miarek mleka w proszku 3 / Porcja gotowego mleka (ml) 100 / Dzienna liczba posiłków 5-8 Wiek dziecka 2.-8. tydzień / Woda (ml) 90 / Liczba miarek mleka w proszku 3 / Porcja gotowego mleka (ml) 100 / Dzienna liczba posiłków 7-8 Wiek dziecka 3. miesiąc / Woda (ml) 120 / Liczba miarek mleka w proszku 4 / Porcja gotowego mleka (ml) 130 / Dzienna liczba posiłków 6-7 Wiek dziecka 4. miesiąc / Woda (ml) 150 / Liczba miarek mleka w proszku 5 / Porcja gotowego mleka (ml) 170 / Dzienna liczba posiłków 5-6 Wiek dziecka powyżej 4 miesięcy / Woda (ml) 180 / Liczba miarek mleka w proszku 6 / Porcja gotowego mleka (ml) 200 / Dzienna liczba posiłków 4-5 Używaj wyłącznie miarki Humana (ok. 4,5 g) dołączonej do opakowania. Podane ilości są wartościami przybliżonymi i mogą się różnić indywidualnie, ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe. *zgodnie z zaleceniami lekarza lub położnej
Rodzaj opakowania:Karton
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii mleko modyfikowane

HUMANA ANTICOLIC Mleko modyfikowane w proszku przy wzdęciach zaparciach i kolkach w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mleko modyfikowane. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 86 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

HIPP 1 BIO COMBIOTIK HIPP 1 BIO COMBIOTIK
Mleko początkowe, płynne , od urodzenia 90 ml
59,33zł/l

Cena: 5,34

PLN
1
150
Data przyd. 2021-08-13
HIPP 1 COMFORT COMBIOTIK HIPP 1 COMFORT COMBIOTIK
Mleko początkowe dla niemowląt, specjalistyczne , od urodzenia 600 g
79,15zł/kg

Cena: 47,49

PLN
1
150
Data przyd. 2022-05-04
HiPP AR (Anti-Reflux) HiPP AR (Anti-Reflux)
mleko modyfikowane początkowe , od urodzenia 500 g
85,98zł/kg

Cena: 42,99

PLN
1
57
Data przyd. 2022-01-08
HIPP HA1 COMBIOTIK HIPP HA1 COMBIOTIK
Mleko hipoalergiczne początkowe, płynne , od urodzenia 90 ml
92,67zł/l

Cena: 8,34

PLN
1
67
Data przydatności
2021-04-07
P R Z E C E N A -20%
Baby Life 1 Mleko początkowe Baby Life 1 Mleko początkowe
, od urodzenia 400 g
47,98zł/kg

Cena: 19,19

PLN
1
44
Data przydatności
2021-07-26
HiPP HA1 COMBIOTIK HiPP HA1 COMBIOTIK
Hipoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt , od urodzenia 600 g
87,48zł/kg

Cena: 52,49

PLN
1
45
Data przydatności
2022-08-23
HIPP 1 BIO COMBIOTIK HIPP 1 BIO COMBIOTIK
Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt , od urodzenia 550 g
69,76zł/kg

Cena: 38,37

PLN
1
150
Data przyd. 2022-04-06
HIPP 1 BIO COMBIOTIK HIPP 1 BIO COMBIOTIK
Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt , od urodzenia 750 g
69,32zł/kg

Cena: 51,99

PLN
1
150
Data przyd. 2022-02-13
koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa: 2021-01-26
Informacje o darmowej dostawie Sposoby dostawy Metody płatności
Dowiedz się więcej
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5