Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66

Gripex control 12

Gripex
51Gripex control 12
Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 50 mg, tabletki\n\nWskazania\n- gorączka\n- ból głowy\n- ból mięśni\n- ból gardła\n\nSkład\n1 tabletka zawiera substancje czynne:\n- paracetamol 500 mg\n- kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.
Gripex control 12Gripex control 12
ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909990636990

5909990636990

Cena: 8,89

8.89 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu OTC - Lek wydawany bez recepty firmy Gripex?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Gripex control 12? Sprawdź listę składników:

1 tabletka zawiera substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze

Producent marki Gripex opisuje OTC - Lek wydawany bez recepty tak:

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 50 mg, tabletki
Wskazania
- gorączka
- ból głowy
- ból mięśni
- ból gardła
Skład
1 tabletka zawiera substancje czynne:
- paracetamol 500 mg
- kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.
Cechy:gorączka, ból głowy, ból mięśni, ból gardła
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Ostrzeżenia
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy:
- przyjmować innych leków zawierających paracetamol,
- pić alkoholu.
W razie zastosowania dawki większej niż zalecana, natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojąć do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.
Marka:Gripex
Nazwa produktu uregulowana prawnie:OTC - Lek wydawany bez recepty.
Pozostałe informacje:Lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przygotowanie i stosowanie:Dawkowanie i droga podania
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
- 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godzin
- maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
Adres zwrotny:Podmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
22 543 60 00

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru OTC - Lek wydawany bez recepty firmy Gripex. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii leki przeciwbólowe

    Wyrób firmy Gripex o nazwie OTC - Lek wydawany bez recepty został przypisany do kategorii leki przeciwbólowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Apap tabletki przeciwbólowe Apap tabletki przeciwbólowe
    12 szt.

    Cena: 6,66

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2021-12-30
    Ibuprom lek przeciwbólowy Ibuprom lek przeciwbólowy
    i przeciwzapalny 10 szt.

    Cena: 6,77

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2021-11-30
    Panadol Extra tabletki Panadol Extra tabletki
    przeciwbólowe 8 tabl.

    Cena: 5,56

    PLN
    1
    9
    Apap tabletki przeciwbólowe Apap tabletki przeciwbólowe
    6 szt.

    Cena: 3,76

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2021-12-30
    Etopiryna tabletki od bólu głowy Etopiryna tabletki od bólu głowy
    Data przyd. 2021-07-30
    Ibuprom Sprint Caps 0.2 g Ibuprom Sprint Caps 0.2 g
    10 szt.
    1,01zł/szt.

    Cena: 10,12

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2021-12-30
    Cholinex tabletki do ssania Cholinex tabletki do ssania
    8 tabl.

    Cena: 7,37

    PLN
    1
    3
    APAP Extra lek przeciwbólowy APAP Extra lek przeciwbólowy
    i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane 10 szt.

    Cena: 7,99

    PLN
    1
    9
    koszyk z zakupami
    zwiń koszyk