Szczytno Premium Kasza Jęczmienna perłowa, drobna

Szczytno
43Szczytno Premium Kasza Jęczmienna perłowa, drobna
Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
Szczytno Premium Kasza Jęczmienna perłowa, drobnaSzczytno Premium Kasza Jęczmienna perłowa, drobna
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-26

pojemność

cena za kilogram

9,35 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827006506

5906827006506

Cena: 3,74 zł

3.74 PLN 2027-09-26 NewCondition
Szczytno Premium Kasza Jęczmienna Szczytno Premium Kasza Jęczmienna
perłowa, drobna 400 g
9,63zł/kg

Cena: 3,85 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-01-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kasza jęczmienna perłowa firmy Szczytno?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Szczytno:

100% kasza jęczmienna perłowa drobna


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1429 kJ/338 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 7 g
Białko 7 g
Sól 0,01 g

Jęczmień : Zawiera

Producent marki Szczytno opisuje Kasza jęczmienna perłowa tak:

Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
Marka:Szczytno Premium
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kasza jęczmienna perłowa
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Zgrzewane
Adres producenta:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Adres zwrotny:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41

Jakie recenzje zebrał produkt Kasza jęczmienna perłowa marki Szczytno? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii kasza

    Produkt Kasza jęczmienna perłowa firmy Szczytno znajduje się w kategorii kasza, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kasza:

    Cenos kasza jęczmienna mazurska Cenos kasza jęczmienna mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-30
    Cenos kasza jęczmienna Wiejska Cenos kasza jęczmienna Wiejska
    4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-28
    Cenos kasza pęczak jęczmienny Cenos kasza pęczak jęczmienny
    kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-30
    Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    Cena: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-01
    Melvit-Szczytno Kasza Jęczmienna Melvit-Szczytno Kasza Jęczmienna
    perłowa Średnia 400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-10-29
    Cenos Kasza perłowa jęczmienna Cenos Kasza perłowa jęczmienna
    4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Cena: 3,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-30
    Kupiec kasza jęczmienna pęczak Kupiec kasza jęczmienna pęczak
    4x100g 400 g
    11,60zł/kg

    Cena: 4,64 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-05-30

    inne produkty marki Szczytno

    Poznaj produkty marki Szczytno - w aktualnej ofercie mamy 8 produktów Szczytno.

    Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
    pełnoziarniste błyskawiczne orkiszowe 400 g
    21,20zł/kg

    Cena: 8,48 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-06-17
    Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
    pełnoziarniste błyskawiczne owsiane 400 g
    12,23zł/kg

    Cena: 4,89 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-10-21
    Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
    pełnoziarniste błyskawiczne gryczane 400 g
    19,50zł/kg

    Cena: 7,80 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-10-02
    Melvit-Szczytno płatki Melvit-Szczytno płatki
    pełnoziarniste błyskawiczne żytnie 400 g
    13,15zł/kg

    Cena: 5,26 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-07-03
    Melvit-Szczytno pełnoziarniste Melvit-Szczytno pełnoziarniste
    musli 5 zbóż z rodzynkami 400 g
    18,13zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-06-13
    Szczytno Płatki błyskawiczne Szczytno Płatki błyskawiczne
    jęczmienne 400 g
    13,43zł/kg

    Cena: 5,37 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-22
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5