Goong Zupa Błyskawiczna o smaku kurczaka Gold

Pamapol
55
Ok.Goong Zupa Błyskawiczna o smaku kurczaka Gold
42Goong Zupa Błyskawiczna o smaku kurczaka Gold
Goong Zupa Błyskawiczna o smaku kurczaka GoldGoong Zupa Błyskawiczna o smaku kurczaka Gold
masa netto

masa netto

65 g

pojemność

cena za kilogram

32,77 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501001381

5907501001381

Cena: 2,13 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.13 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka Gold marki Pamapol?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Goong Zupa Błyskawiczna o smaku kurczaka Gold? Sprawdź listę składników:

kluski (80 %): mąka pszenna, tłuszcz palmowy, sól, cukier, stabilizatory: węglan potasu, polifosforan sodu, guma celulozowa; substancja spulchniająca: węglan sodu; ekstrakt z kurkumy, saszetka z dodatkami smakowymi (15 %): sól, cukier, rafinowany olej palmowy, pieprz, cebula, czosnek, chili; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; aromat kurczaka, aromat mięsny, przeciwutleniacz: BHA, saszetka z olejem (5 %): rafinowany olej palmowy, przeciwutleniacze: BHA, BHT; aromat kurczaka
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po przygotowaniu
Wartość energetyczna435 kJ / 104 kcal
Tłuszcz4,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,6 g
Węglowodany14 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik1,5 g
Białko2,3 g
Sól0,82 g

Pszenica : Zawiera

Producent marki Pamapol opisuje Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka Gold tak:

Goong
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka Gold.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Spożyć niezwłocznie po otwarciu opakowania.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: 1. Kluski pokruszyć i wsypać do miski, dodać przyprawy z torebki 2. Zalać 0,4 litra wrzącej wody 3. Przykryć na 3 minuty 4. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Wietnam
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka Gold firmy Pamapol. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2023-06-15 20:26:51Ok.



inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Goong Zupa Błyskawiczna o smaku kurczaka Gold do kategorii w proszku - zupki, dania instant.

Winiary Nasza specjalność Zupa Winiary Nasza specjalność Zupa
fasolowa 65 g
51,23zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-30
Amino Zupa błyskawiczna Amino Zupa błyskawiczna
grochówka z boczkiem i majerankiem 65 g
40,00zł/kg

Cena: 2,60 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-01-30
Vifon Zupa błyskawiczna pomidorowa Vifon Zupa błyskawiczna pomidorowa
Data przyd. 2027-04-30
Knorr Nudle pomidorowe łagodne Knorr Nudle pomidorowe łagodne
65 g
46,00zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2027-01-30
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
barszcz czerwony 14 g
130,71zł/kg

Cena: 1,83 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-01-31
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
żurek z grzankami 17 g
108,24zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
grochowa z grzankami 21 g
90,48zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2027-02-28

inne produkty marki Pamapol

Poznaj produkty marki Pamapol - w aktualnej ofercie mamy 14 produktów Pamapol.

Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
46
Data przyd. 2027-03-18
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-22
Pamapol Bigos domowy Pamapol Bigos domowy
Data przyd. 2028-06-30
Pamapol Pasztet domowy wieprzowy Pamapol Pasztet domowy wieprzowy
Data przyd. 2027-03-03
Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
500 g
22,42zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5