Goong Curry noodles danie instant z makaronem i sosem o smaku curry

Goong
Goong Curry noodles danie instant  z makaronem i sosem o smaku curryGoong Curry noodles danie instant  z makaronem i sosem o smaku curry
masa netto

masa netto

90 g

pojemność

cena za kilogram

66,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904915793765

5904915793765

Cena: 5,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Curry noodles danie instant z makaronem i sosem o smaku curry marki Goong ?

inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

Wyrób firmy Goong o nazwie Curry noodles danie instant z makaronem i sosem o smaku curry został przypisany do kategorii w proszku - zupki, dania instant. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
barszcz czerwony 14 g
130,71zł/kg

Cena: 1,83 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-01-31
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
żurek z grzankami 17 g
108,24zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
grochowa z grzankami 21 g
90,48zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2027-02-28
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
pomidorowa z makaronem 19 g
100,00zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-05-30
Vifon zupa błyskawiczna w proszku Vifon zupa błyskawiczna w proszku
kurczak złoty łagodna 70 g
34,71zł/kg

Cena: 2,43 zł

PLN
1
45
Data przyd. 2027-08-30
Knorr Nudle zupa w proszku ser Knorr Nudle zupa w proszku ser
w ziołach 61 g
49,02zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-05-30
Winiary sos w proszku Pomysł Winiary sos w proszku Pomysł
na... kurczaka w sosie śmietanowo - ziołowym 30 g
148,67zł/kg

Cena: 4,46 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-05-30

inne produkty marki Goong

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Goong , aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Goong ekstrakt z kokosa Goong ekstrakt z kokosa
5-7% tłuszczu 400 ml
20,68zł/l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-17
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5