Goliard makaron Gniazda Nitki 100% Pszenica durum wałkowany

Goliard
52Goliard makaron Gniazda Nitki 100% Pszenica durum wałkowany
Pszenica durum to wyselekcjonowany gatunek zboża, z którego powstaje semolina - mąka do wyrobu wysokiej jakości makaronów.
Goliard makaron Gniazda Nitki 100% Pszenica durum wałkowanyGoliard makaron Gniazda Nitki 100% Pszenica durum wałkowany
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

16,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900252000245

5900252000245

Cena: 6,73 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.73 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron gniazda nitki - 2 jajeczny firmy Goliard?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Goliard makaron Gniazda Nitki 100% Pszenica durum wałkowany? Sprawdź listę składników:

semolina - mąka z pszenicy durum, mąka z pszenicy zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 9,1 % (odpowiada proporcji 2 jaj na 1 kg mąki)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po ugotowaniu
Wartość energetyczna581 kJ/137 kcal
Tłuszcz1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany26 g
w tym cukry0,4 g
Błonnik1,7 g
Białko5 g
Sól0,40 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Goliard opisuje Makaron gniazda nitki - 2 jajeczny tak:

Pszenica durum to wyselekcjonowany gatunek zboża, z którego powstaje semolina - mąka do wyrobu wysokiej jakości makaronów.
Cechy:wielokrotnie wałkowane, Medal Europejski edycja 2004, Złoty Laur Konsumenta 2009
Marka:Goliard
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron gniazda nitki - 2 jajeczny.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: Podana data wraz z kodem jest jednocześnie oznaczeniem partii. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Makaron gniazda nitki - 2 jajeczny firmy Goliard. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Goliard makaron Gniazda Nitki 100% Pszenica durum wałkowany w sklepie dodomku.pl należy do kategorii makaron. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 128 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Lubella makaron Gniazda Nitki Lubella makaron Gniazda Nitki
    (Nidi Capellini) 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-10-30
    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-08-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-08-31
    Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2029-09-30

    inne produkty marki Goliard

    Firma Goliard prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2013 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Goliard.

    Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
    3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
    17,40zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-30
    Goliard makaron Nitki z 12 jaj Goliard makaron Nitki z 12 jaj
    Przepiórczych 250 g
    22,32zł/kg

    Cena: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-04-30
    Goliard makaron Familijne Gniazdka Goliard makaron Familijne Gniazdka
    Jajeczne 400 g
    13,48zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-07-29
    Goliard makaron jajeczny Nitki Goliard makaron jajeczny Nitki
    wałkowany 2 250 g
    15,96zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2028-08-30
    Goliard makaron Familijne Wstążki Goliard makaron Familijne Wstążki
    Jajeczne 400 g
    13,48zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-06-23
    Goliard makaron Wstęgi Jajeczne Goliard makaron Wstęgi Jajeczne
    100% pszenica durum, wałkowany 400 g
    17,93zł/kg

    Cena: 7,17 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-12-30
    Goliard makaron Świderki Spirali Goliard makaron Świderki Spirali
    100% pszenicy durum 400 g
    12,20zł/kg

    Cena: 4,88 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-04-19
    Goliard makaron Rurki Penne rigate Goliard makaron Rurki Penne rigate
    100% pszenica durum 400 g
    12,20zł/kg

    Cena: 4,88 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2029-04-08
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5