Galicjanka II Woda źródlana niskozmineralizowana

Galicjanka
Galicjanka II Woda źródlana niskozmineralizowanaGalicjanka II Woda źródlana niskozmineralizowana
masa netto

masa netto

5 kg

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-20

pojemność

cena za kilogram

1,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905611000218

5905611000218

Cena: 6,42 zł

6.42 PLN 2027-08-20 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu II Woda źródlana niskozmineralizowana firmy Galicjanka?

Producent marki Galicjanka opisuje II Woda źródlana niskozmineralizowana tak:

Galicjanka

inne produkty w kategorii woda niegazowana

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Galicjanka II Woda źródlana niskozmineralizowana do kategorii woda niegazowana.

Żywiec Zdrój niegazowany Żywiec Zdrój niegazowany
woda źródlana 5 litrów
2,60zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2027-07-27
Kinga Pienińska naturalna woda Kinga Pienińska naturalna woda
mineralna niegazowana, w szklanej butelce 700 ml
8,04zł/l

Cena: 5,63 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2028-02-07
Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
niegazowana 1.5 litra
2,27zł/l

Cena: 3,40 zł

PLN
1
410
Data przyd. 2027-08-31
Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
niegazowana sportcap 500 ml
4,28zł/l

Cena: 2,14 zł

PLN
1
175
Data przyd. 2027-02-08
Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
niegazowana 500 ml
4,28zł/l

Cena: 2,14 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-02-08
Cisowianka Classique Woda Cisowianka Classique Woda
mineralna niegazowana 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-30
Evian naturalna woda mineralna Evian naturalna woda mineralna
niegazowana 750 ml
15,11zł/l

Cena: 11,33 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-05-19

inne produkty marki Galicjanka

Firma Galicjanka prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 10 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Galicjanka.

Galicjanka naturalna woda Galicjanka naturalna woda
mineralna wapniowo-magnezowa 1.5 litra
1,99zł/l

Cena: 2,99 zł

PLN
1
243
Data przyd. 2027-08-11
Galicjanka naturalna woda Galicjanka naturalna woda
mineralna wysokozmineralizowana 1.5 litra
2,00zł/l

Cena: 3 zł

PLN
1
96
Data przyd. 2027-09-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5