Figaro Mikołaj z reniferem figurka z mlecznej czekolady

Figaro
Figaro Mikołaj z reniferem figurka z mlecznej czekoladyFigaro Mikołaj z reniferem figurka z mlecznej czekolady
masa netto

masa netto

85 g

pojemność

cena za kilogram

144,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8586007541552

8586007541552

Cena: 12,24 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.24 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Figurka z mlecznej czekolady pusta w środku firmy Figaro.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Figurka z mlecznej czekolady pusta w środku marki Figaro:

cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku 15%, miazga kakaowa, emulgatory (E442, E476), aromat naturalny (wanilia), Masa kakaowa min. 25%, masa mleczna min. 14%.
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
wartość energetyczna2419 kJ/ 581 kcal
tłuszcz 39 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g
węglowodany 50 g
w tym cukrów45 g
błonnik 3 g
białko 6 g
sól 0,2 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Figaro opisuje Figurka z mlecznej czekolady pusta w środku tak:

Figaro
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Figurka z mlecznej czekolady pusta w środku.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Rodzaj opakowania:Folia aluminiowa
Adres zwrotny:I.D.C. Polonia S.A. ul. Bartnicka 35 Libertów 30-444 Kraków Polska

inne produkty w kategorii czekolada

Wyrób firmy Figaro o nazwie Figurka z mlecznej czekolady pusta w środku został przypisany do kategorii czekolada. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Goplana Czekolada gorzka Goplana Czekolada gorzka
90 g
62,78zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
37
Data przydatności
2028-02-28
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5