Figaro Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekolady

Figaro
55
Ok.Figaro Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekolady
43Figaro Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekolady
Figaro Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekoladyFigaro Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekolady
masa netto

masa netto

16 g

pojemność

cena za kilogram

146,25 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

85814271

Cena: 2,34 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.34 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekolady marki Figaro?

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekolady firmy Figaro. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:40:50Ok.



inne produkty w kategorii czekolada

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Figaro Choinkowe figurki Diabełek z mlecznej czekolady do kategorii czekolada.

Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Goplana Czekolada gorzka Goplana Czekolada gorzka
90 g
62,78zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
37
Data przydatności
2028-02-28
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5