Fairy Platinum Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce

Fairy
Fairy Platinum Kapsułki do mycia  naczyń w zmywarceFairy Platinum Kapsułki do mycia  naczyń w zmywarce
masa netto

masa netto

28 tabl.

pojemność

cena za kilogram

1,16 zł / tabl.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8700216236973

8700216236973

Cena: 32,60 zł

Produkt chwilowo niedostępny
32.60 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Platinum Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce firmy Fairy?

inne produkty w kategorii do zmywarki: tabletki, proszek, płyn, sól

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Fairy Platinum Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce do kategorii do zmywarki: tabletki, proszek, płyn, sól.

Calgonit finish Płyn Calgonit finish Płyn
do czyszczenia zmywarki cytrynowy 250 ml
67,12zł/l

Cena: 16,78 zł

PLN
1
2
Calgonit Finish Dual Action płyn Calgonit Finish Dual Action płyn
do czyszczenia zmywarki 250 ml
67,12zł/l

Cena: 16,78 zł

PLN
1
3
Calgonit Finish Odświeżacz Calgonit Finish Odświeżacz
do zmywarek 3 ml
5 563,33zł/l

Cena: 16,69 zł

PLN
1
3
Sodasan ekologiczna sól Sodasan ekologiczna sól
regeneracyjna do zmywarek BIO 2 kg
9,94zł/kg

Cena: 19,87 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
nabłyszczający do zmywarek 500 ml
43,00zł/l

Cena: 21,50 zł

PLN
1
1
Klar Sól do zmywarek ECO Klar Sól do zmywarek ECO
Klar Tabletki do zmywarek ECO Klar Tabletki do zmywarek ECO
Finish 5x Power Actions Finish 5x Power Actions
Odświeżacz do zmywarki powiew świeżości 5 ml
3 336,00zł/l

Cena: 16,68 zł

PLN
1
9

inne produkty marki Fairy

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Fairy? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Fairy Płyn do mycia naczyń Fairy Płyn do mycia naczyń
cytryna 900 ml
15,54zł/l

Cena: 13,99 zł

PLN
1
4
Fairy Płyn do mycia naczyń Fairy Płyn do mycia naczyń
Fairy Płyn do mycia naczyń Fairy Płyn do mycia naczyń
aloes i zapach jaśminu 900 ml
14,99zł/l

Cena: 13,49 zł

PLN
1
5
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5