Florpak Pestka dyni bez łupiny

Florpak
52Florpak Pestka dyni bez łupiny

Pestki dyni zawierają dużo witamin, żelaza, wapnia, są bogate w błonnik. Pestki dyni mogą być świtną przekąską, dodawana jest również do pieczenia chleba, i innych potraw.

Florpak Pestka dyni bez łupinyFlorpak Pestka dyni bez łupiny
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

54,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931701088

5901931701088

Cena: 8,14 zł

8.14 PLN 2027-09-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Pestka dyni bez łupiny firmy Florpak?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pestka dyni bez łupiny marki Florpak:

pestki dyni bez łupiny


Wartość odżywcza w 100g produktu

Wartość energetyczna (energia) - 556kcal

Tłuszcz - 45,8g

Węglowodany - 12,7g

Białko -24,5g


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Informacje dla alergików:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne     i włoskie.


Producent marki Florpak opisuje Pestka dyni bez łupiny tak:

Pestki dyni zawierają dużo witamin, żelaza, wapnia, są bogate w błonnik. Pestki dyni mogą być świtną przekąską, dodawana jest również do pieczenia chleba, i innych potraw.


Marka:Florpak
Rodzaj opakowania:

Torebka foliowa


Adres producenta:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz 


Adres zwrotny:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pestka dyni bez łupiny firmy Florpak? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby

    Wyrób firmy Florpak o nazwie Pestka dyni bez łupiny został przypisany do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Bio Planet Pestki dyni Bio Planet Pestki dyni
    ciemnozielone BIO 150 g
    63,80zł/kg

    Cena: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Bio Planet Pestki dyni Bio Planet Pestki dyni
    ciemnozielone (Uprawiane w Europie) BIO 150 g
    66,60zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-20
    Ekologiko Ekologiczne pestki dyni Ekologiko Ekologiczne pestki dyni
    BIO
    Ekologiko Ekologiczne pestki dyni Ekologiko Ekologiczne pestki dyni
    łuskane 150 g
    55,87zł/kg

    Cena: 8,38 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-03-23
    Bio Planet Pomidory suszone solone Bio Planet Pomidory suszone solone
    BIO 150 g
    70,07zł/kg

    Cena: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-12-31
    Bio Planet Amarantus ekspandowany Bio Planet Amarantus ekspandowany
    BIO 150 g
    64,93zł/kg

    Cena: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-11-30
    Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
    150 g
    46,60zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Bio Planet Białko konopne BIO Bio Planet Białko konopne BIO
    150 g
    68,07zł/kg

    Cena: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-12-31
    Florpak Słonecznik łuskany Florpak Słonecznik łuskany
    150 g
    26,60zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-01-31

    inne produkty marki Florpak

    Poznaj produkty marki Florpak - w aktualnej ofercie mamy 23 produktów Florpak.

    Florpak Cieciorka (Ciecierzyca) Florpak Cieciorka (Ciecierzyca)
    500 g
    12,64zł/kg

    Cena: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-12-31
    Florpak Fasola Biała Jednolita Florpak Fasola Biała Jednolita
    500 g
    18,54zł/kg

    Cena: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-05-30
    Florpak Fasola Piękny Jaś Florpak Fasola Piękny Jaś
    450 g
    23,38zł/kg

    Cena: 10,52 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-06-30
    Florpak Fasola Piękny Jaś Medium Florpak Fasola Piękny Jaś Medium
    450 g
    21,36zł/kg

    Cena: 9,61 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2028-06-30
    Florpak Soczewica czerwona Florpak Soczewica czerwona
    500 g
    16,38zł/kg

    Cena: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2028-06-30
    Florpak Soczewica zielona Florpak Soczewica zielona
    500 g
    14,30zł/kg

    Cena: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-12-31
    Florpak Zupa grecka Florpak Zupa grecka
    400 g
    19,33zł/kg

    Cena: 7,73 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-09-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5