Eva Zdrój Woda źródlana niegazowana

51Eva Zdrój Woda źródlana niegazowana
Eva Zdrój Woda źródlana niegazowanaEva Zdrój Woda źródlana niegazowana
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

3,98 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901549865547

5901549865547

Cena: 1,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.99 PLN NewCondition
Eva Zdrój Woda źródlana niegazowana
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana sportcap 500 ml
    4,28zł/l

    Cena: 2,14 zł

    PLN
    1
    175
    Data przyd. 2027-02-08
    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana 500 ml
    4,28zł/l

    Cena: 2,14 zł

    PLN
    1
    56
    Data przyd. 2027-02-08
    Selenka średniozmineralizowana Selenka średniozmineralizowana
    woda niegazowana 500 ml
    3,98zł/l

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-07-22
    Żywiec Woda niegazowana Żywiec Woda niegazowana
    500 ml
    6,76zł/l

    Cena: 3,38 zł

    PLN
    1
    326
    Data przydatności
    2027-08-10
    Żywiec Woda niegazowana Żywiec Woda niegazowana
    Zdrojek, woda źródlana 500 ml
    7,46zł/l

    Cena: 3,73 zł

    PLN
    1
    30
    Data przydatności
    2027-08-24
    Evian Woda mineralna niegazowana Evian Woda mineralna niegazowana
    500 ml
    11,76zł/l

    Cena: 5,88 zł

    PLN
    1
    58
    Data przydatności
    2028-05-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5