E XXL Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin

Dzięki swojej skutecznej formule E działa super silnie przeciwko plamom już od 20 °C. To pozwala na pranie dużej ilości brudnych ubrań perfekcyjnie czysto, świeżo oraz w niskich temperaturach, co pozytywnie wpływa na oszczędność energii. E to dużo czystości i wydajności w dobrej cenie!
E XXL Proszek do prania do  kolorowych i ciemnych tkaninE XXL Proszek do prania do  kolorowych i ciemnych tkanin
masa netto

masa netto

3.3 kg

pojemność

cena za kilogram

13,18 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101807844

9000101807844

Cena: 43,48 zł

Produkt chwilowo niedostępny
43.48 PLN NewCondition
5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity, enzymy, kompozycja zapachowa
Dzięki swojej skutecznej formule E działa super silnie przeciwko plamom już od 20 °C. To pozwala na pranie dużej ilości brudnych ubrań perfekcyjnie czysto, świeżo oraz w niskich temperaturach, co pozytywnie wpływa na oszczędność energii. E to dużo czystości i wydajności w dobrej cenie!
Cechy:oszczędza energię, aktywny w zimnej wodzie, ekstra silny przeciwko plamom od 20 °
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Proszek do prania tkanin kolorowych we wszystkich typach pralek oraz ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Marka:E
O marce:Dla efektu niezwykłej świeżości i miękkości, dodaj do każdego prania skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin E.
Pozostałe informacje:
Przygotowanie i stosowanie:Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:(P) Henkel Polska Operations Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska (RS) Henkel Srbija d.o.o., Bulevar Oslobođenja 383, 11040 Belgrad, Serbia
Adres zwrotny:
Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5