E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin

E Marka E oferuje nowoczesne rozwiązania, umożliwiające skuteczne pranie dużej ilości brudnych ubrań. Proszek do prania E działa silnie przeciwko plamom, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność prania. Dzięki swojej unikalnej formule z odpowiednio dobranymi enzymami wnika głęboko we włókna i pomaga usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy. Dzięki swojej skutecznej formule E działa super silnie przeciwko plamom już od 20°C. To pozwala na pranie dużej ilości brudnych ubrań perfekcyjnie czysto, świeżo oraz w niskich temperaturach, co pozytywnie wpływa na oszczędność energii. E to dużo czystości i wydajności w dobrej cenie! Dla efektu niezwykłej świeżości i miękkości, dodaj do każdego prania skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin E.
E Proszek do prania kolorowych  i ciemnych tkaninE Proszek do prania kolorowych  i ciemnych tkanin
masa netto

masa netto

1.02 kg

pojemność

cena za kilogram

20,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101571103

9000101571103

Cena: 20,80 zł

Produkt chwilowo niedostępny
20.80 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin marki E?

Jak powstał produkt Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin firmy E - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity, enzymy, kompozycja zapachowa

Producent marki E opisuje Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin tak:

Marka E oferuje nowoczesne rozwiązania, umożliwiające skuteczne pranie dużej ilości brudnych ubrań. Proszek do prania E działa silnie przeciwko plamom, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność prania. Dzięki swojej unikalnej formule z odpowiednio dobranymi enzymami wnika głęboko we włókna i pomaga usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy. Dzięki swojej skutecznej formule E działa super silnie przeciwko plamom już od 20°C. To pozwala na pranie dużej ilości brudnych ubrań perfekcyjnie czysto, świeżo oraz w niskich temperaturach, co pozytywnie wpływa na oszczędność energii. E to dużo czystości i wydajności w dobrej cenie! Dla efektu niezwykłej świeżości i miękkości, dodaj do każdego prania skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin E.
Cechy:oszczędza energię, aktywny w zimnej wodzie, ekstra silny przeciwko plamom od 20°
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Proszek do prania tkanin kolorowych we wszystkich typach pralek oraz ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.
Marka:E
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:(P) Henkel Polska Operations Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska (RS) Henkel Srbija d.o.o., Bulevar Oslobođenja 383, 11040 Belgrad, Serbia
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki E

Firma E prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 stycznia 2012 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki E.

E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin nuta elegancji 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
11
E Nectar Inspirations Płyn do E Nectar Inspirations Płyn do
zmiękczania tkanin harmonia kwiatów 1.1 litra
11,69zł/l

Cena: 12,86 zł

PLN
1
14
E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin stylowy blask 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5