E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin, orchidea

E Proszek E do kolorowych i ciemnych tkanin zawiera naturalne esencje kwiatowe, które wprowadzą zmysłowe zapachy do Twojego codziennego życia, zapewniając długotrwałą świeżość oraz perfekcyjnie czyste pranie Aromaterapia kwiatowa sensacja zawiera naturalne esencje kwiatowe, które wprowadzą zmysłowe zapachy do Twojego codziennego życia, zapewniając długotrwałą świeżość oraz perfekcyjnie czyste pranie.
E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin, orchideaE Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin, orchidea
masa netto

masa netto

3 kg

pojemność

cena za kilogram

15,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101573152

9000101573152

Cena: 47,30 zł

Produkt chwilowo niedostępny
47.30 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin, orchidea marki E?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin, orchidea? Sprawdź listę składników:

5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity, enzymy, kompozycja zapachowa

Producent marki E opisuje Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin, orchidea tak:

Proszek E do kolorowych i ciemnych tkanin zawiera naturalne esencje kwiatowe, które wprowadzą zmysłowe zapachy do Twojego codziennego życia, zapewniając długotrwałą świeżość oraz perfekcyjnie czyste pranie Aromaterapia kwiatowa sensacja zawiera naturalne esencje kwiatowe, które wprowadzą zmysłowe zapachy do Twojego codziennego życia, zapewniając długotrwałą świeżość oraz perfekcyjnie czyste pranie.
Cechy:zawiera naturalne esencje kwiatowe, kwiatowa sensacja
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Proszek do prania tkanin kolorowych we wszystkich typach pralek oraz ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.
Marka:E
O marce:Dla efektu niezwykłej świeżości i miękkości, dodaj do każdego prania skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin E.
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:(P) Henkel Polska Operations Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska (RS) Henkel Serbia d.o.o., Bulevar Oslobođenja 383, 11040 Belgrad, Serbia
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin, orchidea do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania.

Mill Universal Żel do prania Mill Universal Żel do prania
do prania tkanin jasnych i kolorowych 3 litry
8,45zł/l

Cena: 25,36 zł

PLN
1
4
Mill Delicate Płyn do prania tkanin Mill Delicate Płyn do prania tkanin
delikatnych 3 litry
10,00zł/l

Cena: 29,99 zł

PLN
1
8
Mill Black &amp; Dark Żel do prania Mill Black &amp; Dark Żel do prania
tkanin czarnych i ciemnych 3 litry
8,63zł/l

Cena: 25,90 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-03-30
Mill Color Żel do prania tkanin Mill Color Żel do prania tkanin
kolorowych 3 litry
8,45zł/l

Cena: 25,36 zł

PLN
1
6
Nur Waschen Universal Żel do prania Nur Waschen Universal Żel do prania
Data przydatności
2028-01-29
Nur Waschen Color Żel do prania Nur Waschen Color Żel do prania
3 litry
5,00zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
32
Data przydatności
2028-01-28
Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2

inne produkty marki E

Poznaj produkty marki E - w aktualnej ofercie mamy 3 produktów E.

E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin nuta elegancji 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
11
E Nectar Inspirations Płyn do E Nectar Inspirations Płyn do
zmiękczania tkanin harmonia kwiatów 1.1 litra
11,69zł/l

Cena: 12,86 zł

PLN
1
14
E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin stylowy blask 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5