E Proszek do prania do kolorowych tkanin delikatny

E Proszek do prania E Delikatny działa skutecznie przeciwko plamom, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność prania. Proszek E Delikatny jest przeznaczony do ubrań dla niemowląt i dzieci, których skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Dla efektu niezwykłej świeżości i miękkości, dodaj do każdego prania skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin E Sensitive.
E Proszek do prania do kolorowych  tkanin delikatnyE Proszek do prania do kolorowych  tkanin delikatny
masa netto

masa netto

3 kg

pojemność

cena za kilogram

14,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101573299

9000101573299

Cena: 44,40 zł

Produkt chwilowo niedostępny
44.40 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Proszek do prania do kolorowych tkanin delikatny firmy E.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Proszek do prania do kolorowych tkanin delikatny marki E:

5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity, enzymy, kompozycja zapachowa

Producent marki E opisuje Proszek do prania do kolorowych tkanin delikatny tak:

Proszek do prania E Delikatny działa skutecznie przeciwko plamom, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność prania. Proszek E Delikatny jest przeznaczony do ubrań dla niemowląt i dzieci, których skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Dla efektu niezwykłej świeżości i miękkości, dodaj do każdego prania skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin E Sensitive.
Cechy:ekstra silny przeciwko plamom od 20⁰
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Proszek do prania tkanin kolorowych we wszystkich typach pralek oraz ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.
Marka:E
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:(P) Henkel Polska Operations Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska (RS) Henkel Srbija d.o.o., Bulevar Oslobođenja 383, 11040 Belgrad, Serbia
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Wyrób firmy E o nazwie Proszek do prania do kolorowych tkanin delikatny został przypisany do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Mill Universal Żel do prania Mill Universal Żel do prania
do prania tkanin jasnych i kolorowych 3 litry
8,45zł/l

Cena: 25,36 zł

PLN
1
4
Mill Delicate Płyn do prania tkanin Mill Delicate Płyn do prania tkanin
delikatnych 3 litry
10,00zł/l

Cena: 29,99 zł

PLN
1
8
Mill Black &amp; Dark Żel do prania Mill Black &amp; Dark Żel do prania
tkanin czarnych i ciemnych 3 litry
8,63zł/l

Cena: 25,90 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-03-30
Mill Color Żel do prania tkanin Mill Color Żel do prania tkanin
kolorowych 3 litry
8,45zł/l

Cena: 25,36 zł

PLN
1
6
Nur Waschen Universal Żel do prania Nur Waschen Universal Żel do prania
Data przydatności
2028-01-29
Nur Waschen Color Żel do prania Nur Waschen Color Żel do prania
3 litry
5,00zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
32
Data przydatności
2028-01-28
Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2

inne produkty marki E

Czy znasz już markę E? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki E od 18 stycznia 2012.

E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin nuta elegancji 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
11
E Nectar Inspirations Płyn do E Nectar Inspirations Płyn do
zmiękczania tkanin harmonia kwiatów 1.1 litra
11,69zł/l

Cena: 12,86 zł

PLN
1
14
E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin stylowy blask 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5