Dzidziuś 2w1 żel i szampon dla dzieci i niemowląt

Dzidziuś Specjalistyczny żel i szampon dla niemowląt i dzieci Dlaczego żel i szampon Dzidziuś jest odpowiedni dla Twojego dziecka? - nadaje się do delikatnej i skutecznej pielęgnacji skóry dziecka - do mycia ciała i włosów już od pierwszych dni życia - nie podrażnia spojówek i błon śluzowych - zawiera łagodne składniki pielęgnacyjne - likwiduje objawy szorstkości oraz złuszczania, zarówno skóry głowy, jak i ciała - polecany przy Atopowym Zapaleniu Skóry - rekomendowany również dla osób dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze - przebadany klinicznie
Dzidziuś 2w1 żel i szampon dla dzieci i niemowlątDzidziuś 2w1 żel i szampon dla dzieci i niemowląt
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

25,74 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133005079

5900133005079

Cena: 12,87 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.87 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu 2w1 żel i szampon dla dzieci i niemowląt firmy Dzidziuś.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Dzidziuś 2w1 żel i szampon dla dzieci i niemowląt? Sprawdź listę składników:

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol

Producent marki Dzidziuś opisuje 2w1 żel i szampon dla dzieci i niemowląt tak:

Specjalistyczny żel i szampon dla niemowląt i dzieci Dlaczego żel i szampon Dzidziuś jest odpowiedni dla Twojego dziecka? - nadaje się do delikatnej i skutecznej pielęgnacji skóry dziecka - do mycia ciała i włosów już od pierwszych dni życia - nie podrażnia spojówek i błon śluzowych - zawiera łagodne składniki pielęgnacyjne - likwiduje objawy szorstkości oraz złuszczania, zarówno skóry głowy, jak i ciała - polecany przy Atopowym Zapaleniu Skóry - rekomendowany również dla osób dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze - przebadany klinicznie
Cechy:od pierwszego dnia życia, używany od pokoleń, delikatne mycie, ultra delikatny, Produkt polski
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Marka:Dzidziuś
O marce:Dzidziuś wspiera małych alergików Dlaczego warto wybrać produkty dzidziuś? - polski producent - marka znana od pokoleń - oryginalna receptura - troska o bezpieczeństwo i pielęgnację
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieść na wilgotną skórę. Po umyciu starannie spłukać wodą.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kosmetyki

Produkt 2w1 żel i szampon dla dzieci i niemowląt firmy Dzidziuś znajduje się w kategorii kosmetyki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kosmetyki:

Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Hipp Babysanft Sensitive Foczka Hipp Babysanft Sensitive Foczka
żel do mycia ciała i włosów od urodzenia 200 ml
89,50zł/l

Cena: 17,90 zł

PLN
1
5
Hipp Babysanft Sensitive Płyn Hipp Babysanft Sensitive Płyn
do kąpieli dla całej rodziny od urodzenia 1 litr

Cena: 31,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi Ziaja Ziajka Pianka do mycia buzi
rączek i ciała 250 ml
55,96zł/l

Cena: 13,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja Ziajka Magiczny płyn do Ziaja Ziajka Magiczny płyn do
kąpieli dla dzieci hokus pokus kolorowa kąpiel po 12. miesiącu 400 ml
41,28zł/l

Cena: 16,51 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-01-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5