Dynia Hokkaido ekologicznia Bio Planet

Bio Planet
Dynia Hokkaido ekologicznia Bio PlanetDynia Hokkaido ekologicznia Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

1.455 kg

pojemność

cena za kilogram

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

212052

Cena: 14,01 zł

14.01 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Dynia Hokkaido ekologicznia firmy Bio Planet.

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Dynia Hokkaido ekologicznia został przypisany do kategorii warzywa świeże. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Papryka czerwona Papryka czerwona
900g
9,86zł / kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Kalafior Kalafior
1 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Dostawa z 2026-09-28
Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Czosnek polski główka Czosnek polski główka
1 szt.

Cena: 3,65 zł

PLN
1
14
Dostawa z 2026-09-28
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
BIO
Ogórek długi ekologiczny Bio Planet Ogórek długi ekologiczny Bio Planet
1 szt.

Cena: 7,26 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Ziemniaki żółte ekologiczne Bio Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
BIO
Ziemniaki żółte ekologiczne Bio Ziemniaki żółte ekologiczne Bio
Planet 2 kg
7,11zł/kg

Cena: 14,21 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
BIO
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
1.055 g
11 250,00zł/kg

Cena: 11,25 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-06-25

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5