Duck Aqua Blue 4in1 zwieszka do toalety 2x36g

Duck
Duck Aqua Blue 4in1 zwieszka do toalety 2x36gDuck Aqua Blue 4in1 zwieszka do toalety 2x36g
masa netto

masa netto

2 szt.

pojemność

cena za sztukę

5,89 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204355284

5000204355284

Cena: 11,78 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
11.78 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Aqua Blue 4in1 zwieszka do toalety 2x36g marki Duck?

inne produkty w kategorii do toalet

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Duck Aqua Blue 4in1 zwieszka do toalety 2x36g do kategorii do toalet.

Tytan bakteriobójczy płyn do WC Tytan bakteriobójczy płyn do WC
zielony 700 g
11,74zł/kg

Cena: 8,22 zł

PLN
1
2
Domestos Zero kamienia lime Domestos Zero kamienia lime
750 ml
16,77zł/l

Cena: 12,58 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-30
Sodasan płyn do czyszczenia kabin Sodasan płyn do czyszczenia kabin
prysznicowych i łazienek w sprayu 500 ml
41,24zł/l

Cena: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do czyszczenia toalety 750 ml
27,36zł/l

Cena: 20,52 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczny żel Sodasan ekologiczny żel
do czyszczenia toalety BIO 750 ml
26,31zł/l

Cena: 19,73 zł

PLN
1
1
Tytan Super Uniwersalny płyn Tytan Super Uniwersalny płyn
czyszczący 500 g
22,88zł/kg

Cena: 11,44 zł

PLN
1
5
Bref Power Aktiv zawieszka do WC 4 Bref Power Aktiv zawieszka do WC 4
Function formula Mega Pack Lemon 3 szt.
5,25zł/szt.

Cena: 15,76 zł

PLN
1
1
Tytan WC Cleaner Fioletowy Tytan WC Cleaner Fioletowy
Bakteriobójczy płyn do mycia wc Usuwa osady 700 g
11,74zł/kg

Cena: 8,22 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5