Dega Paprykarz z łososia

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Paprykarz z łososia. Konserwa sterylizowana firmy Dega?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Paprykarz z łososia. Konserwa sterylizowana marki Dega:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 621 kJ/149 kcal |
| Tłuszcz | 9,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| Węglowodany | 10 g |
| w tym cukry | 3,6 g |
| Białko | 5,2 g |
| Sól | 1,5 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Skorupiaki : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Dega opisuje Paprykarz z łososia. Konserwa sterylizowana tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Paprykarz z łososia. Konserwa sterylizowana firmy Dega. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii pasta rybna kanapkowa
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Dega Paprykarz z łososia do kategorii pasta rybna kanapkowa.
ryż, łosoś atlantycki (24%, Salmo salar / wyhodowane w akwakulturach norweskich), cebula, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, białko sojowe, kasza manna (zawiera gluten), w(...)
Cena: 2,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Losos_Ustka_Paprykarz_szczecinski/100875.htmlwoda, mięso separowane z łososia atlantyckiego (Salmo salar) 26 %, koncentrat pomidorowy, ryż, cebula, olej rzepakowy, sól, cukier, ocet spirytusowy, przyprawy, mąka pszenna, (...)
Cena: 2,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Dega_Paprykarz_szczecinski/104419.htmlwoda, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 19,5%, kasza jaglana 17%, teksturowane białko sojowe 8,5 %, cebula, marchew 8,5%, skrobia kukurydziana, sól, seler, pietruszka, prz(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Paprykarz_wegetarianski_z_kasza_jaglana/22807.html50 % jaja gotowane, olej rzepakowy, woda, cukier, sól, gorczyca mielona, ocet spirytusowy, kurkuma, regulator kwasowości (kwas mlekowy), błonnik, żółtko jaja, chrzan tarty, 0,(...)
Cena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Lisner_Pastella_pasta_kanapkowa_jajeczna_ze_szczypiorkiem/28890.html35 % tuńczyk konserwowy [Euthynuus (Katsuwonus pelamis)], olej rzepakowy, ogórek konserwowy, woda, cukier, koncentrat pomidorowy, sól, ocet spirytusowy, mielona gorczyca, kurk(...)
Cena: 4,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Lisner_Pastella_pasta_kanapkowa_z_tunczyka/28891.htmlłosoś atlantycki 28 % (ryba) (Salmo salar), woda, marchew 11 %, kapusta 11 %, ryż 6 %, cebula 5 %, koncentrat pomidorowy 3 %, błonnik sojowy, olej rzepakowy, cukier, sól, oc(...)
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Graal_Szczecinski_Paprykarz_z_Lososiem/35718.htmlkawałki TUŃCZYKa 52 %, oliwki* 20 %, oliwa z oliwek extra virgin* 12 %, pasta ziemniaczana* 9 %, cebula* 4 %, czosnek*, sól morska (* składnik z rolnictwa ekologicznego). 47 %(...)
Cena: 15,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Pan_do_Mar_Pasztet_z_tunczyka_i_BIO_oliwkami/39798.html2029-09-24
ugotowane białko roślinne 51 % (woda, teksturowane białko sojowe), warzywa 11 % (marchew, cebula, seler, pietruszka), olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 11 %, ryż 9 %, skro(...)
Cena: 8,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_paprykarz_wegetarianski_BIO/39949.html






Koszyk z zakupami