Dawtona Sos pomidorowy ostry z papryczkami jalapeño

Dawtona
21Dawtona Sos pomidorowy ostry z papryczkami jalapeño
Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
Dawtona Sos pomidorowy  ostry z papryczkami jalapeñoDawtona Sos pomidorowy  ostry z papryczkami jalapeño
masa netto

masa netto

520 g

pojemność

cena za kilogram

14,50 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713021724

5901713021724

Cena: 7,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.54 PLN NewCondition
P R Z E C E N A -3%
Dawtona Sos pomidorowy ostry z Dawtona Sos pomidorowy ostry z
papryczkami jalapeño 520 g
14,12zł/kg

Cena: 7,34 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-10

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Sos pomidorowy pikantny z jalape?o. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Dawtona:

pomidory (144 g pomidorów w 100 g produktu),cebula,cukier,skrobia modyfikowana kukurydziana,sól,olej rzepakowy,papryka jalapeño (0,15 %),zioła,przyprawy,regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna252 kJ / 60 kcal
Tłuszcz0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany10 g
w tym cukry7,9 g
Błonnik1,0 g
Białko1,6 g
Sól1,1 g

Producent marki Dawtona opisuje Sos pomidorowy pikantny z jalape?o. Produkt pasteryzowany tak:

Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
Cechy:dobry skład, polskie pomidory
Marka:Dawtona
O marce:Dawtona Rodzinna firma
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos pomidorowy pikantny z jalape?o. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Przepisy:Proste danie w kilku krokach: Ugotuj swój ulubiony makaron al dente. Na patelni podsmaż mięso lub tofu mielone, dodaj sos i całość podgrzewaj na małym ogniu. Gdy sos będzie ciepły, dodaj ugotowany makaron, całość wymieszaj. Podgrzewaj wszystko razem jeszcze chwilkę i gotowe. Podkreśl smak i dodaj listki świeżej bazylii. Smacznego!
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sos pomidorowy pikantny z jalape?o. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Produkt Sos pomidorowy pikantny z jalape?o. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona znajduje się w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu gotowe dania, zupy i sosy do makaronów:

    Jamar Sos słodko-kwaśny Jamar Sos słodko-kwaśny
    Data przydatności
    2028-02-29
    Dawtona Sos pomidorowy ze Dawtona Sos pomidorowy ze
    śmietaną 520 g
    13,44zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-05-21
    Dawtona Sos słodko kwaśny Dawtona Sos słodko kwaśny
    z ananasem 520 g
    13,44zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-18
    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    Data przyd. 2028-01-31
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
    Data przyd. 2028-01-31
    Alce Nero Sos pomidorowy Alce Nero Sos pomidorowy
    z borowikami BIO 200 g
    99,95zł/kg

    Cena: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-10-21
    Łowicz sos neapolitański Łowicz sos neapolitański
    do spaghetti 500 g
    17,18zł/kg

    Cena: 8,59 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-11-30

    inne produkty marki Dawtona

    Czy znasz już markę Dawtona? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Dawtona od 30 kwietnia 2008.

    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
    słodka 400 g
    13,00zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-10-08
    Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
    400 g
    13,65zł/kg

    Cena: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-05-04
    Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
    400 g
    13,05zł/kg

    Cena: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-10-04
    Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
    400 g
    13,70zł/kg

    Cena: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-09-24
    Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
    400 g
    13,68zł/kg

    Cena: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-03-20
    Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
    500 g
    11,04zł/kg

    Cena: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-08-28
    Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-07-23
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5