Dalla Costa Makaron z ryżu brązowego farma bezglutenowy BIO

Dalla Costa

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Dalla Costa Makaron z ryżu brązowego farma bezglutenowy BIODalla Costa Makaron z ryżu brązowego farma bezglutenowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-12-09

pojemność

cena za kilogram

53,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8016419001738

8016419001738

Cena: 13,45 zł

13.45 PLN 2028-12-09 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Makaron z ryżu brązowego farma bezglutenowy BIO firmy Dalla Costa.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Makaron z ryżu brązowego farma bezglutenowy BIO marki Dalla Costa:

mąka z ryżu brązowego* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1533 kJ / 362 kcal
Tłuszcz: 2,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6 g
Węglowodany: 75,7 g
w tym cukry: 0,5 g
Błonnik: 2,7 g
Białko: 7,4 g
Sól: 0,017 g


Producent marki Dalla Costa opisuje Makaron z ryżu brązowego farma bezglutenowy BIO tak:

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.


inne produkty w kategorii makaron

Wyrób firmy Dalla Costa o nazwie Makaron z ryżu brązowego farma bezglutenowy BIO został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Alb Gold Makaron Penne Alb Gold Makaron Penne
ryżowy razowy bezglutenowy BIO 250 g
44,84zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-15
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
22,76zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2031-04-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30

inne produkty marki Dalla Costa

Poznaj produkty marki Dalla Costa - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Dalla Costa.

Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Auta BIO 300 g
27,47zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-23
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Princess BIO 300 g
26,17zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-12-03
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Mickey BIO 300 g
27,73zł/kg

Cena: 8,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5