D'Amico Filety z anchois w oleju słonecznikowym

D'Amico
D'Amico Filety z anchois w oleju  słonecznikowymD'Amico Filety z anchois w oleju  słonecznikowym
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-01

pojemność

cena za kilogram

156,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80115403

Cena: 12,48 zł

12.48 PLN 2027-12-01 NewCondition

Czy warto kupić produkt Filety z anchois w oleju słonecznikowym marki D'Amico ?

inne produkty w kategorii ryby w occie, w solance, w oleju

Wyrób firmy D'Amico o nazwie Filety z anchois w oleju słonecznikowym został przypisany do kategorii ryby w occie, w solance, w oleju. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Lisner rolmopsy w aromatycznej Lisner rolmopsy w aromatycznej
zalewie korzennej 400 g
36,53zł/kg

Cena: 14,61 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-27
Lisner filety śledziowe a'la matjas Lisner filety śledziowe a'la matjas
Data przyd. 2026-10-31
Lisner Wiejskie filety śledziowe Lisner Wiejskie filety śledziowe
w oleju z cebulką 600 g
36,65zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-11-22
Lisner Bismarck Płaty śledziowe Lisner Bismarck Płaty śledziowe
w aromatycznej zalewie octowo-korzennej 400 g
36,53zł/kg

Cena: 14,61 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-20
Rafa filety śledziowe opiekane Rafa filety śledziowe opiekane
w zalewie octowej 1 kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-03
MK Szproty wędzone w oleju MK Szproty wędzone w oleju
250 g
54,56zł/kg

Cena: 13,64 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2030-06-09

inne produkty marki D'Amico

Firma D'Amico prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 stycznia 2024 - aktualnie dostępnych jest 2 produktów marki D'Amico .

D'Amico Kapary Occhiello D'Amico Kapary Occhiello
aromatyzowane octem winnym 100 g
87,00zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-10-26
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5