Czarnecki Gwiazdki Makaron 5-jajeczny z jaj ściółkowych

Czarnecki Gwiazdki Makaron  5-jajeczny z jaj ściółkowychCzarnecki Gwiazdki Makaron  5-jajeczny z jaj ściółkowych
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2031-06-30

pojemność

cena za kilogram

21,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768216028

5902768216028

Cena: 5,41 zł

5.41 PLN 2031-06-30 NewCondition

-kaszka pszenna makaronowa,
-semolina (kaszka z pszenicy durum),
-5 jaj z chowu ściółkowego na kilogram mąki (21,3%),
-woda


Wartość odżywcza na 100g:
Wartość energetyczna 1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz 3,7g
w tym kwasy nasycone 1g
Węglowodany 70g
w tym Cukry 2,9g
Błonnik 2,6g
Białko 13g
Sól 0,06g


Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
Gniazda Semolina BIO 250 g
29,76zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-26
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5