Czaniecki Makaron niteczka walcowana 5 jajeczny

Czaniecki
51Czaniecki Makaron niteczka walcowana 5 jajeczny
Czaniecki Makaron niteczka  walcowana 5 jajecznyCzaniecki Makaron niteczka  walcowana 5 jajeczny
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2031-02-20

pojemność

cena za kilogram

21,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902020572039

5902020572039

Cena: 5,26 zł

5.26 PLN 2031-02-20 NewCondition

Czy warto kupić produkt Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy marki Czaniecki?

Jak powstał produkt Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy firmy Czaniecki - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Czaniecki opisuje Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy tak:

czas gotowania 6 min
Marka:Czaniecki
O marce:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy marki Czaniecki? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii makaron

    Czaniecki Makaron niteczka walcowana 5 jajeczny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii makaron. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 136 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    5-jajeczny nitki 250 g
    22,76zł/kg

    Cena: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Data przyd. 2031-04-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
    250 g
    17,00zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30
    Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
    3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
    17,40zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-30

    inne produkty marki Czaniecki

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Czaniecki, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    tasiemka walcowana 500 g
    20,72zł/kg

    Cena: 10,36 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2031-06-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    gniazdko 1 500 g
    20,86zł/kg

    Cena: 10,43 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2031-04-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka
    walcowana 500 g
    20,68zł/kg

    Cena: 10,34 zł

    PLN
    1
    19
    Data przydatności
    2031-07-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    niteczka walcowana 500 g
    20,60zł/kg

    Cena: 10,30 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2031-05-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    gniazdko 2 500 g
    20,96zł/kg

    Cena: 10,48 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2031-06-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    w kształcie ryżu 250 g
    21,16zł/kg

    Cena: 5,29 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2031-02-28
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    kokardka mała 250 g
    21,44zł/kg

    Cena: 5,36 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2030-12-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    świderek 250 g
    21,04zł/kg

    Cena: 5,26 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2031-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5