Czaniecki Makaron 5 jajeczny niteczka krótka walcowana

Czaniecki
Czaniecki Makaron 5 jajeczny niteczka krótka walcowanaCzaniecki Makaron 5 jajeczny niteczka krótka walcowana
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

18,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907222236116

5907222236116

Cena: 4,61 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.61 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Makaron 5 jajeczny niteczka krótka walcowana marki Czaniecki?

inne produkty w kategorii makaron

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Czaniecki Makaron 5 jajeczny niteczka krótka walcowana do kategorii makaron.

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
Gniazda Semolina BIO 250 g
29,76zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-26
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30

inne produkty marki Czaniecki

Firma Czaniecki prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 1 października 2023 - aktualnie dostępnych jest 13 produktów marki Czaniecki.

Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
gniazdko 1 500 g
19,58zł/kg

Cena: 9,79 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2031-04-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka
walcowana 500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2031-07-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
niteczka walcowana 500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2031-05-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
gniazdko 2 500 g
19,60zł/kg

Cena: 9,80 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2031-06-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
w kształcie ryżu 250 g
21,16zł/kg

Cena: 5,29 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2031-02-28
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
kokardka mała 250 g
21,44zł/kg

Cena: 5,36 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2030-12-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka
walcowana 250 g
21,04zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2031-06-30
Czaniecki Makaron niteczka Czaniecki Makaron niteczka
walcowana 5 jajeczny 250 g
21,04zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2031-02-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5