Czaniecki Makaron 5 jajeczny w kształcie ryżu

Czaniecki
52Czaniecki Makaron 5 jajeczny w kształcie ryżu
Czaniecki Makaron 5 jajeczny w kształcie ryżuCzaniecki Makaron 5 jajeczny w kształcie ryżu
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2031-02-28

pojemność

cena za kilogram

21,16 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000097

5901841000097

Cena: 5,29 zł

5.29 PLN 2031-02-28 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Makaron 5 jajeczny popularny marki Czaniecki?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Makaron 5 jajeczny popularny marki Czaniecki:

kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry0,3 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Czaniecki opisuje Makaron 5 jajeczny popularny tak:

czas gotowania 9 min
Marka:Czaniecki
O marce:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron 5 jajeczny popularny.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Makaron 5 jajeczny popularny marki Czaniecki? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Czaniecki Makaron 5 jajeczny w kształcie ryżu do kategorii makaron.

    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    5-jajeczny nitki 250 g
    22,76zł/kg

    Cena: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Data przyd. 2031-04-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
    250 g
    17,00zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30
    Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
    3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
    17,40zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-30

    inne produkty marki Czaniecki

    Czy znasz już markę Czaniecki? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Czaniecki od 1 października 2023.

    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    tasiemka walcowana 500 g
    20,72zł/kg

    Cena: 10,36 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2031-06-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    gniazdko 1 500 g
    20,86zł/kg

    Cena: 10,43 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2031-04-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka
    walcowana 500 g
    20,68zł/kg

    Cena: 10,34 zł

    PLN
    1
    19
    Data przydatności
    2031-07-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    niteczka walcowana 500 g
    20,60zł/kg

    Cena: 10,30 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2031-05-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    gniazdko 2 500 g
    20,96zł/kg

    Cena: 10,48 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2031-06-30
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    kokardka mała 250 g
    21,44zł/kg

    Cena: 5,36 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2030-12-30
    Czaniecki Makaron niteczka Czaniecki Makaron niteczka
    walcowana 5 jajeczny 250 g
    21,04zł/kg

    Cena: 5,26 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2031-02-20
    Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
    świderek 250 g
    21,04zł/kg

    Cena: 5,26 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2031-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5