Cocoa Morwa turecka w surowej czekoladzie BIO

Cocoa
52Cocoa Morwa turecka w surowej czekoladzie BIO
Cocoa Morwa turecka w surowej  czekoladzie BIOCocoa Morwa turecka w surowej  czekoladzie BIO
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

249,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908268768098

5908268768098

Cena: 17,47 zł

17.47 PLN 2027-04-27 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Cocoa Morwa turecka w surowej czekoladzie BIO marki Cocoa?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Cocoa Morwa turecka w surowej czekoladzie BIO? Sprawdź listę składników:

czekolada* 65 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), morwa biała* 35 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65 %.


Wartość energetyczna: 2120 kJ/508 kcal
Tłuszcz: 30 g
w tym kwasy nasycone: 18 g
Węglowodany: 51 g
w tym cukry: 49 g
Błonnik: 7,0 g
Białko: 6,0 g
Sól: 0,1 g


Producent marki Cocoa opisuje Cocoa Morwa turecka w surowej czekoladzie BIO tak:

Cocoa


Jakie recenzje zebrał produkt Cocoa Morwa turecka w surowej czekoladzie BIO marki Cocoa? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii czekolada

    Cocoa Morwa turecka w surowej czekoladzie BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Cocoa Jagody inkaskie w surowej Cocoa Jagody inkaskie w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    246,29zł/kg

    Cena: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-16
    Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
    mleczna z całymi orzechami 100 g
    77,50zł/kg

    Cena: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-05-13
    Goplana Czekolada gorzka Goplana Czekolada gorzka
    Data przydatności
    2028-02-28
    Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
    Data przyd. 2027-01-14
    Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
    Data przyd. 2026-12-31
    Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
    - jogurtowa 100 g
    67,80zł/kg

    Cena: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-08-08
    Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
    Data przyd. 2027-06-10
    Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
    z nadzieniem malinowym 100 g
    78,20zł/kg

    Cena: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-04

    inne produkty marki Cocoa

    Firma Cocoa prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 listopada 2012 - aktualnie dostępnych jest 17 produktów marki Cocoa.

    Cocoa Orzechy laskowe w surowej Cocoa Orzechy laskowe w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    287,29zł/kg

    Cena: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-06-22
    Cocoa Jagody goji w surowej Cocoa Jagody goji w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    249,57zł/kg

    Cena: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-09
    Cocoa Migdały w surowej Cocoa Migdały w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    255,57zł/kg

    Cena: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-04
    Cocoa Orzechy nerkowca w surowej Cocoa Orzechy nerkowca w surowej
    czekoladzie kawowej 70% BIO 70 g
    249,43zł/kg

    Cena: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-29
    Cocoa Banany w surowej czekoladzie Cocoa Banany w surowej czekoladzie
    BIO 70 g
    242,71zł/kg

    Cena: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-07-10
    Cocoa Orzechy brazylijskie Cocoa Orzechy brazylijskie
    w surowej czekoladzie 70% BIO 70 g
    352,14zł/kg

    Cena: 24,65 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-03
    Cocoa Figi w czekoladzie surowej Cocoa Figi w czekoladzie surowej
    BIO 70 g
    240,14zł/kg

    Cena: 16,81 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-20
    Cocoa Rodzynki w surowej Cocoa Rodzynki w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    242,71zł/kg

    Cena: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5