Coccolino Orange Rush Płyn do płukania tkanin koncentrat

Coccolino Płyn do płukania Coccolino Orange Rush to produkt, który nie tylko pielęgnuje ubrania, nadając im niesamowitą i przyjemną w dotyku miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość, która utrzymuje się nawet do 100 dni. Jego unikatowa formuła nadaje tkaninom piękny zapach, który będzie się stopniowo uwalniał jeszcze przez długi czas po wyjęciu ubrań z pralki. Pozwól, by wyjątkowa, cytrusowo-owocowa kompozycja zapachowa poprawiła Twój nastrój niczym najlepsze perfumy. Korzystając z płynu do płukania Coccolino, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się bardziej odporne na zużycie, a także niesłychanie miękkie i aksamitne. W ten sposób noszenie ich stanie się Twoją rytualną przyjemnością i będą one mogły dłużej Ci towarzyszyć. Płyn do płukania tkanin Coccolino o cytrusowo-owocowym zapachu ma jeszcze jedną ważną zaletę: skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się skoncentrowaną, wyjątkowo wydajną formułą: każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości. Wystarczy niewielka ilość płynu, aby uzyskać pachnące pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez długi czas. Płyn do płukania tkanin Coccolino Orange Rush to detergent w butelce o pojemności 975 ml, który dzięki swojej wyjątkowej formule starcza na 39 prań pełnych utrzymującej się miękkości, odświeżenia tkanin oraz przyjemnego zapachu z nutami grejpfruta, brzoskwini i malin. Jeśli zależy Ci na jak najlepszej pielęgnacji Twoich ubrań, dobierz również odpowiedni płyn do prania Coccolino.
Coccolino Orange Rush Płyn do  płukania tkanin koncentratCoccolino Orange Rush Płyn do  płukania tkanin koncentrat
pojemność netto

pojemność netto

975 ml

pojemność

cena za litr

14,94 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8720181410512

8720181410512

Cena: 14,57 zł

14.57 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Orange Rush Płyn do płukania tkanin koncentrat marki Coccolino?

Jak powstał produkt Orange Rush Płyn do płukania tkanin koncentrat firmy Coccolino - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

5-15 %: kationowe środki powierzchniowo czynne, <5 %: kompozycja zapachowa, Limonene, Linalool, Lactic Acid, Sodium Benzoate

Producent marki Coccolino opisuje Orange Rush Płyn do płukania tkanin koncentrat tak:

Płyn do płukania Coccolino Orange Rush to produkt, który nie tylko pielęgnuje ubrania, nadając im niesamowitą i przyjemną w dotyku miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość, która utrzymuje się nawet do 100 dni. Jego unikatowa formuła nadaje tkaninom piękny zapach, który będzie się stopniowo uwalniał jeszcze przez długi czas po wyjęciu ubrań z pralki. Pozwól, by wyjątkowa, cytrusowo-owocowa kompozycja zapachowa poprawiła Twój nastrój niczym najlepsze perfumy. Korzystając z płynu do płukania Coccolino, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się bardziej odporne na zużycie, a także niesłychanie miękkie i aksamitne. W ten sposób noszenie ich stanie się Twoją rytualną przyjemnością i będą one mogły dłużej Ci towarzyszyć. Płyn do płukania tkanin Coccolino o cytrusowo-owocowym zapachu ma jeszcze jedną ważną zaletę: skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się skoncentrowaną, wyjątkowo wydajną formułą: każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości. Wystarczy niewielka ilość płynu, aby uzyskać pachnące pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez długi czas. Płyn do płukania tkanin Coccolino Orange Rush to detergent w butelce o pojemności 975 ml, który dzięki swojej wyjątkowej formule starcza na 39 prań pełnych utrzymującej się miękkości, odświeżenia tkanin oraz przyjemnego zapachu z nutami grejpfruta, brzoskwini i malin. Jeśli zależy Ci na jak najlepszej pielęgnacji Twoich ubrań, dobierz również odpowiedni płyn do prania Coccolino.
Cechy:Wyjątkowy płyn do płukania tkanin Coccolino Orange Rush o cytrusowo-owocowym zapachu, który zapewnia długotrwałą świeżość ubrań utrzymującą się nawet do 100 dni, Płyn do zmiękczania tkanin Coccolino zapewnia przyjemną miękkość Twoich ulubionych ubrań, Stopniowo uwalniająca się kompozycja zapachowa zapewni Ci długotrwale pachnące pranie, Płyn zmiękczający Coccolino Orange Rush zapobiega elektryzowaniu się ubrań, Płyn do płukania tkanin Coccolino pielęgnuje Twoje ubrania – chroni tkaniny przed mechaceniem i przedłuża ich trwałość, Płyn do płukania Coccolino wyróżnia się skoncentrowaną formułą – wystarczy tylko połowa nakrętki, aby uzyskać długotrwały efekt świeżego prania
Marka:Coccolino
Przechowywanie:Data ważności: patrz na opakowaniu (miesiąc, rok).
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres zwrotny:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, Polska 801 610 610

inne produkty w kategorii płyny do płukania

Wyrób firmy Coccolino o nazwie Orange Rush Płyn do płukania tkanin koncentrat został przypisany do kategorii płyny do płukania. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Sodasan Płyn do płukania Sodasan Płyn do płukania
o zapachu Magnolii 750 ml
30,96zł/l

Cena: 23,22 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-01
Vanish Płyn do płukania białych Vanish Płyn do płukania białych
firanek 500 ml
41,98zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Ekologiczny Płyn do Sodasan Ekologiczny Płyn do
Płukania Lawendowy 750 ml
23,41zł/l

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Płyn do płukania i zmiękczania Klar Płyn do płukania i zmiękczania
tkanin ECO 750 ml
23,68zł/l

Cena: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Sensitive & Baby Płyn Silan Sensitive & Baby Płyn
do zmiękczania tkanin 880 ml
17,03zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
3
E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin nuta elegancji 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
11
Tesori Płyn do płukania tkanin Tesori Płyn do płukania tkanin
Ayurveda 760 ml
20,41zł/l

Cena: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Płyn do płukania tkanin Tesori Płyn do płukania tkanin
Thalasso Therapy 760 ml
20,41zł/l

Cena: 15,51 zł

PLN
1
6

inne produkty marki Coccolino

Firma Coccolino prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 7 września 2008 - aktualnie dostępnych jest 4 produktów marki Coccolino.

Coccolino Passion Flower & Bergamot Coccolino Passion Flower & Bergamot
Płyn do płukania tkanin koncentrat 925 ml
15,73zł/l

Cena: 14,55 zł

PLN
1
7
Coccolino Sensitive Cotton Cloud Coccolino Sensitive Cotton Cloud
Płyn do płukania tkanin koncentrat 1.702 litra
11,52zł/l

Cena: 19,60 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-11-30
Coccolino Fresh Blue Splash Płyn do Coccolino Fresh Blue Splash Płyn do
płukania tkanin koncentrat 1.702 litra
11,52zł/l

Cena: 19,60 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5