Coccolino Care Kapsułki 3w1 do prania kolorowych tkanin

Coccolino
Coccolino Care Kapsułki 3w1 do  prania kolorowych tkaninCoccolino Care Kapsułki 3w1 do  prania kolorowych tkanin
masa netto

masa netto

18 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,20 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8720181371295

8720181371295

Cena: 21,64 zł

Produkt chwilowo niedostępny
21.64 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Care Kapsułki 3w1 do prania kolorowych tkanin firmy Coccolino.

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Coccolino Care Kapsułki 3w1 do prania kolorowych tkanin w sklepie dodomku.pl należy do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 92 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki Coccolino

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Coccolino? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Coccolino Orange Rush Płyn do Coccolino Orange Rush Płyn do
płukania tkanin koncentrat 975 ml
14,94zł/l

Cena: 14,57 zł

PLN
1
7
Coccolino Passion Flower & Bergamot Coccolino Passion Flower & Bergamot
Płyn do płukania tkanin koncentrat 925 ml
15,73zł/l

Cena: 14,55 zł

PLN
1
7
Coccolino Sensitive Cotton Cloud Coccolino Sensitive Cotton Cloud
Płyn do płukania tkanin koncentrat 1.702 litra
11,52zł/l

Cena: 19,60 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-11-30
Coccolino Fresh Blue Splash Płyn do Coccolino Fresh Blue Splash Płyn do
płukania tkanin koncentrat 1.702 litra
11,52zł/l

Cena: 19,60 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5