Cisowianka naturalna woda mineralna gazowana

Cisowianka
55
Ok.Cisowianka naturalna woda mineralna gazowana
47Cisowianka naturalna woda mineralna gazowana
Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Napowietrzana i filtrowana. Ujęcie Cisowianka. Butelkowana u źródła przez producenta
Cisowianka naturalna woda mineralna gazowanaCisowianka naturalna woda mineralna gazowana
pojemność netto

pojemność netto

1.5 litra

pojemność

cena za litr

2,07 zł / l

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902078000102

5902078000102

Cena: 3,10 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.10 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Naturalna woda mineralna, wysokonasycona dwutlenkiem węgla, średniozmineralizowana marki Cisowianka?

Wartości odżywcze (%)Ogólna mineralizacja: 687,4 mg/l
Jony w mg/l:
Wodorowęglanowy HCO₃⁻488
Wapniowy Ca²⁺120
Magnezowy Mg²⁺19,9
Sodowy Na⁺9,9
Potasowy K⁺4,3
Chlorkowy Cl⁻2,3
Fluorkowy F⁻0,2
Siarczanowy SO₄²⁻<10

Producent marki Cisowianka opisuje Naturalna woda mineralna, wysokonasycona dwutlenkiem węgla, średniozmineralizowana tak:

Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Napowietrzana i filtrowana. Ujęcie Cisowianka. Butelkowana u źródła przez producenta
Marka:Cisowianka
O marce:Cisowianka Marka Uzdrowiskowa - 1771 Mecenas Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Naturalna woda mineralna, wysokonasycona dwutlenkiem węgla, średniozmineralizowana.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data poniżej nakrętki. Zalecenia magazynowe: miejsce suche, zadaszone, wolne od zapachów. Chronić przed przemrożeniem i nasłonecznieniem.
Rodzaj opakowania:Not specified
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Naturalna woda mineralna, wysokonasycona dwutlenkiem węgla, średniozmineralizowana firmy Cisowianka? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:20:06Ok.



inne produkty w kategorii woda gazowana

Cisowianka naturalna woda mineralna gazowana w sklepie dodomku.pl należy do kategorii woda gazowana. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 43 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Selenka średniozmineralizowana Selenka średniozmineralizowana
woda gazowana 1.5 litra
2,17zł/l

Cena: 3,26 zł

PLN
1
74
Data przydatności
2027-08-10
Galicjanka naturalna woda Galicjanka naturalna woda
mineralna wysokozmineralizowana 1.5 litra
2,00zł/l

Cena: 3 zł

PLN
1
96
Data przyd. 2027-09-10
Ostromecko Woda mineralna gazowana Ostromecko Woda mineralna gazowana
1.5 litra
2,17zł/l

Cena: 3,26 zł

PLN
1
45
Data przyd. 2027-08-30
Żywiec Zdrój mocny gaz woda Żywiec Zdrój mocny gaz woda
źródlana 1.5 litra
3,13zł/l

Cena: 4,69 zł

PLN
1
68
Data przydatności
2027-06-22
Magnesia średniozmineralizowana Magnesia średniozmineralizowana
naturalna woda mineralna gazowana 1.5 litra
2,66zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
126
Data przydatności
2027-06-16
Nałęczowianka Naturalna woda Nałęczowianka Naturalna woda
mineralna mocniejszy gaz 1.5 litra
2,10zł/l

Cena: 3,15 zł

PLN
1
175
Data przydatności
2027-05-30
Kropla Beskidu Naturalna woda Kropla Beskidu Naturalna woda
mineralna gazowana 1.5 litra
2,11zł/l

Cena: 3,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-25
Cisowianka woda mineralna Cisowianka woda mineralna
gazowana 1.5 litra
2,29zł/l

Cena: 3,44 zł

PLN
1
150
Data przydatności
2027-08-18

inne produkty marki Cisowianka

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Cisowianka? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Cisowianka Perlage woda mineralna Cisowianka Perlage woda mineralna
gazowana w puszce 330 ml
6,03zł/l

Cena: 1,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-11-26
Cisowianka Perlage naturalna woda Cisowianka Perlage naturalna woda
mineralna musująca 300 ml
14,90zł/l

Cena: 4,47 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2028-07-31
Cisowianka Perlage Woda delikatnie Cisowianka Perlage Woda delikatnie
gazowana 700 ml
10,26zł/l

Cena: 7,18 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-07-25
Cisowianka Classique Woda Cisowianka Classique Woda
mineralna niegazowana 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-30
Cisowianka Naturalna woda mineralna Cisowianka Naturalna woda mineralna
silnie gazowana niskosodowa 700 ml
8,26zł/l

Cena: 5,78 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-06-14
Cisowianka woda mineralna Cisowianka woda mineralna
lekko gazowana 1.5 litra
2,29zł/l

Cena: 3,44 zł

PLN
1
192
Data przydatności
2027-08-05
Cisowianka woda mineralna Cisowianka woda mineralna
niegazowana 1.5 litra
2,29zł/l

Cena: 3,44 zł

PLN
1
218
Data przydatności
2027-07-17
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5